2726
عنوان

دریافت پول برای طلاق

522 بازدید | 25 پست

یه دوستی دارم شوهرش یه ساله رهاش کرده فقط ماهی یه بار میاد خونه و می ره  تو یه اتاق دیگه که این نتونه بگه به دادگاه ترکش کرده. مهرش فقط 14 سکه . نصف خونه به نامشه. شوهرش می گه بیا نصف سهم خونتو بهم بده تا طلاقت بدم. هر چند ماهم یکم پول تحت عنوان نفقه می ریزه که این نتونه طلاق بگیره. سوالم اینه واقعا مملکت اینقدر بی قانونه؟ !!! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از اینم داعون تره

زن هییییییچ حقی نداره

زنی که موقع طلاق حتی نیازی به بله گفتنش هم نیست و مرد به راحتی اب خوردن طلاقش میده،چه حقی داره بنظرت؟

قبل از اینکه آدمایِ عوضیِ زندگیتون شمارو سرِ عقل بیارن، خودتون سرِ عقل بیاید... جرئت کنید... قبل از اینکه بهتون ضربه های بیشتری بزنن، حذفشون کنید❤
مگه زن بردست؟ یا خدا! 

۸۷ درصد زنا نمیتونن اصن مهریوشونو بگیرن،مجبورن ببخشن و برن

خیلییییییا حتی یه پولی هم میدن تا مرده طلاقشون بده

اونقدی هم ک میگیرن سالی یکی سکه میگیرن که اونم نده باز نمیتونن کاری کنن

اونوقت نتیجش میشن این مردای بی بند و بار

نتیجش میشع یکی مث من که نامزدم یه هفته بعد عقد گف پشیمون شدم و منی که یه سال دربه درو آوارم تا طلاق بگیرم اما داره اذیتم میکنه،تا مجبور بشم مهرمو ببخشم و برم.. چرا؟چون قانون واسه مرداست

قبل از اینکه آدمایِ عوضیِ زندگیتون شمارو سرِ عقل بیارن، خودتون سرِ عقل بیاید... جرئت کنید... قبل از اینکه بهتون ضربه های بیشتری بزنن، حذفشون کنید❤
خونه نصفش 2 ملیارد قیمتشه . مگه 14 سکه چقدر می شه. می گه وکیل گفته تا زنیو عقد دایم نکنه کاریش نمی ت ...

اگه وقتی با کسیه زنگ بزنین پلیس میشه یه کاریش کرد

بابا یه آتو ازش پیدا کنید به جاش طلاق بگیره

بنظرم برین تو اینترنت معنی خطبه عقدو بخونین،شاید جالب باشه براتون

میگ زن راضیه تا در ازای پولی که مرد بهش میده باهاش همبستر بشه ک همون مهریه هس، مرد هم هر زمان ک خواست میتونه اون پولو بده ی بله بگه و زن رو ازاد کنه مثله یه برده، واسه همینه ک موقع خطبه طلاق هیچ نیازی به رضایت زن نیست

2706