2726
کووو کجاااس🙄🙄🙄

ی جوک بگم بخندید

شب پدر و مادر باهم قرار میزارن بچه ها ک خوابیدن مادره اطلاع بده باباعه پاشه برنامه رو اجرا کنن.اسم رمز میشه فندک...باباعه میگه بچه ها خوابیدن تو دوبار فندک بزن من پاشم..مامانه مطمئن میشه بچه ها خوابیدن یو بار فندک میزنه شوهره پا نمیشه سه بار میزنه پا نمیشه چهار بار میرنه پا نمیشه...بچه باباشو بیدار میکنه میگه بابا پاشو مامانو بکن الان خونرو ب اتیش میکشه....😃ی کم بخند

ی جوک بگم بخندید شب پدر و مادر باهم قرار میزارن بچه ها ک خوابیدن مادره اطلاع بده باباعه پاشه برن ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂واااای 

مرسی گلی ک ب فکر خنده‌ی منی😍😍😍😗😗😗😗

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخه دوازده شب جارو؟؟

همسایه ها اذیت نمیشن؟؟

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
ببخشید طرز تهیشو میگید خیلیم دلم خواست

ب اندازه دو نفر. یک پیمانه برنج نیمه یا همون شکسته رو شستمو روش دو لیوان اب ریختم گذاشتم رو گاز و شعله رو کم کردم تا جوش اومدو همونطور کم کم جوشید تا کامل برنج وا بره قشنگ له بشه. زعفرونو با اب داغ دم توو استکان دم کردم تا رنگ بده بعد ریختم تو برنج و وقتی دیدی برنجت لعاب داده شکرو بریز . هم بزن و یکم بچش تا ببینی چقد شکر لازمه و شیرینیشو چقد دوست داری. یه کم گلاب بریز و بذار بجوشه. وقتی دیدی دیگه اب کم شده یکم کره یا روغن جامد اندازه یک قاشق بریزو تمام. 

ب اندازه دو نفر. یک پیمانه برنج نیمه یا همون شکسته رو شستمو روش دو لیوان اب ریختم گذاشتم رو گاز و شع ...

وای چه راحت مرسی خدا ثوابت بده،بچه شیر میدم دلم خواست،فردا حتما درست میکنم

😑😑 والا من الان دراز به دراز وسط سالن دارم چایی میخورم😑😑دور تا دورم اسباب بازیهای پسرم شوهرم دا ...

منم تا چن روز پیش همین بودم. ولی تصمیم گرفتم تمیز کنم وهروقت آت اشغال ریخت همونموقع جمع کنم اینجوری بهتره واقعا. چون وقتی کثیفه اصلا آدم انرژیشو ازدست میده نمتونه پاشه تمیزکنه ولی وقتی تمیزه انرژی داری هی جمع میکنی کثیف نشه

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2706