2733
2739

همین الان تموم شد کارام 

اشپزخونه داره برق میزنه 

از بس حوصلم سر رفته بود چسبیدم به خونه تمیز کردن 

کلا از بیکاری در روز فقط مشغول همین کارم 

نابود بشی کرونا 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها فعلا میخام برم اون اتاق دیگه رو جارو بزنم بعدن میام پیشتون فعلا بای بوس بوس 😘😘😘😘😘

دوارده شب؟؟ جارو؟؟

الان بچه های من خوابن همسایه جارو بکشه قشنگ صداش میاد بعد بچه هام‌بیدار میشن منم ابا اجداد همسایه رو بیدار میکنم😐😐😐

ی ذره فرهنگ اپارتمان نشینی داشته باشید..مرسی...اَه😐

2731
دوارده شب؟؟ جارو؟؟ الان بچه های من خوابن همسایه جارو بکشه قشنگ صداش میاد بعد بچه هام‌بیدار میشن منم ...

شاید خونشون ویلاییه خب 🤣🤣🤣

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

لطفا مث همسایه طبقه بالای ما نباشین همیشه شبا جارو میکشه قشنگ ی دور قبل خواب سرسام میده راحت میشه بعد میخوابه ماها هم شب زنده دار میکنه 

البته خداروشکر داره موعدش تموم میشه میره

2738
لطفا مث همسایه طبقه بالای ما نباشین همیشه شبا جارو میکشه قشنگ ی دور قبل خواب سرسام میده راحت میشه بع ...

ینی این همسایه ما هم جاروش فک کنم پارس خزره از جیغای بنفشه جاروعه میگم😐 ی وقتا ساعت دو و سه صبح روشن میکنه تا وقتی روشنه منم هی تو دلم میگم جز جیگر بزنی😖😖😖

دوارده شب؟؟ جارو؟؟ الان بچه های من خوابن همسایه جارو بکشه قشنگ صداش میاد بعد بچه هام‌بیدار میشن منم ...

من آپارتمان نیستم گلم خونه خودمه چهار دیواری اختیاری

هرگز با نادان بحث نکن چون کم میاری    
ای ناقلا...ما ک بچه نیستیم.مارو بخوابونی..الان میخوای بری دوباره تمیز کاری یا      

😂😂😂😂

ن بخدا.

شوهرم امشب نیس کلن شب جمعه ها نیس

با دوستاش تو باغن هر هفته😥

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2706