2733
2734

چند روز بود کلی درد و سوزش شدید داشتم در حد مرگ .جوری که از جام نمی تونم بلند شم یا بشینم و موقع ادرار فقط سوزش داشتم حالا رفتم دکتر میگه تبخال تناسلی زدی هم بیرون و هم داخل واژن کنار لبه ها و هم کمی عفونت قارچی داری .چرا من انقدر بدبختم .بهم کلوتریمازول وتریامسینولون و آسیکلوویر داده.😭😭خانما چند روزه خوب میشم .همش درد دارم😥😥😥

بنده ها خدا دارن ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
کجاشو دیدی عزیز بذار سه هفته آخرش بشه نه میتونی نفس بکشی نه میتونی بخوابی تازه من شانس اوردم دوتا زا ...

والا منم بارداری دوممه .اولی اصلا این طوری نبودم

بنده ها خدا دارن ....

چیزی نیست برا منم پیش اومد . داروهاتو استفاده کن زود خوب میشه . وقتی از توالت میای خودتو با سشوار خشک کن . لباس زیر نپوش و با دامن بمون . شلوار نپوش حدالمقدور . 

اگر شوهرتون لبش تبخال زد هرموقع دستشون رو به شما نزنن مگر اینکه شسته باشن . اگر هم خودتون سابقه تبخال دارید فقط مواردو رعایت کنید

تو بارداری بدن ضعیف میشه .همسرم چند وقت پیش تبخال رو لبش زده بود .با ماچ و بوس به منم انتقال داده دی ...

بعد با بوس انتقال داده چجوری به واژن رسیده

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2706