2737
2734
من دوران دبیرستان ک برای امتحانات استرس میگرفتم دکتربهم داد،،خیلی وقته به نظر من دارو هیچکاری نمیکن ...

بخدا خیلی تلاش میکنم برای حال خوبم،الان میخوام چیزی باشه حداقل یه روز و شب بدون استرس بگذرونم

بخدا خیلی تلاش میکنم برای حال خوبم،الان میخوام چیزی باشه حداقل یه روز و شب بدون استرس بگذرونم

بری دکتر صدرصد بهت قرص عصاب میده ک اصلا خوب نیست اگه عادت کردی خیلی بده

برو مشاوره شاید بهتر بشی

یا وقتی خونه ساکته شمع روشن کن اسفندوکندر دودکن عود روشن کن وچشماتو ببند وذهنتو خالی کن

یا هرچی که ناراحتت میکنه رو بنویس رو یه کاغذ خوب ک تخلیه شدی کاغذو پاره کن بریز بیرون ازخونه یا بسوزون

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم از راهنماییهای خوبت دوست عزیزم

خواهش میکنم عزیزم 🥰ان شاءالله ک مشکلاتت حل بشن💚🙏

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
2728

مدیتیشن وحرفای خوب به خودت زدن ،تزذهن و بدنت تشکرکردن ،من دپاکین 100میخوردم الان قرص نمیخورم خداروشکر بهترم

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)
2738

دارو نخور چون بعد یه مدت بدنت عادت میکنه باید دوزشو ببری بالا که صدمه های جدی میزنه به بدنت و روح وروانت

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)
باشه عزیزم چشم

یه سری پادکست ارامش درون هست من اپ بی پلاس دانلود کردم عالیه  هرنوع پادکستی واسه مدیتیشنداره

2706