2726

دمنوش گل گاوزبون

دمنوش سنبل طیب

من سنبلو ک میخورم خیلی میخابم،،کلا گیجم میکنه😁

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید برات عجیب باشه اسپری گلاب و عود اسطوخودوس 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

شربت فلوکسیتین هم خوبه

ولی سعی کن باذهنت خودتو آروم کن،،انرژی منفیارو بریز دور و مثبتا رو جذب کن

هرچیزی یاکسی ک استرس بهت واردمیکنه رو ازش فاصله بگیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
شربت فلوکسیتین هم خوبه ولی سعی کن باذهنت خودتو آروم کن،،انرژی منفیارو بریز دور و مثبتا رو جذب کن ه ...

عزیزم این شربت من اسم قرصشو شنیدم،سرخود بخورم مشکلی که نیست؟

بخدا هر شب گلاب و اب میخورم الان اسپری میکنم عزیزم

رو من خیلی جواب میده دور و بر تختت و بالشت اسپری کن اگه به بوی عودم حساس نیستی گاهی وقتا روشن کن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
عزیزم این شربت من اسم قرصشو شنیدم،سرخود بخورم مشکلی که نیست؟

نمیدونم گلم،بادکتر مشورت کن،،آره کپسولش هست من فقط شربت میتونم بخورم😁ولی شربتش خییییلی تلخه،همون کپسول بخور،ولی بادکترمشورت کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم گلم،بادکتر مشورت کن،،آره کپسولش هست من فقط شربت میتونم بخورم😁ولی شربتش خییییلی تلخه،همون کپ ...

شما دکتر برات نوشته؟یا سرخود میخوری؟راستش استرسم زیاد بود قلبم درد میکرد،دکتر دوتا قرص نوشته مصرف نکردم یکیش آمی تریپیتین هستش

شما دکتر برات نوشته؟یا سرخود میخوری؟راستش استرسم زیاد بود قلبم درد میکرد،دکتر دوتا قرص نوشته مصرف نک ...

من دوران دبیرستان ک برای امتحانات استرس میگرفتم دکتربهم داد،،خیلی وقته

به نظر من دارو هیچکاری نمیکنه،،این ذهنته ک باید آروم بشه باید خودت بخای ک حالت خوب بشه

یوگا خیلی خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706