2737
2734
عنوان

چجوری چاق بشم؟

311 بازدید | 25 پست

کمبود وزن دارم یعنی مثل گاو میخورما ولی چاق نمشیم یعنی یه کیلو هم اینور اونور نمیشه

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنده ی برگزیده ی خدایی🙁

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
چکاب دادین ؟ مشکلی نداشتید؟

نه دکتر میگه بدنت اینطوری گفت برای بقیه لاغری سخته چاقی اسونتر تره گفت برای تو چاقی سختره

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2738
چند سالته و قد و وزنت چنده 

۲۰ سالمه قدم ۱۷۵ وزنمم ۵۰😑😐

به امید روزی که منم این تاپیک رو بزنم😐💔

اومممم زود زود بخور آروم نخور😁

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
نه دکتر میگه بدنت اینطوری گفت برای بقیه لاغری سخته چاقی اسونتر تره گفت برای تو چاقی سختره

شما اول باید چکاب کامل بدی شاید دلیلی داره ک چاق نمیشی وقتی زیاد میخوری 

تیروئید،انگل،عدم جذب مواد غذایی،کم خونی ....

دور از جون البته 

یا شاید هم کم میخوری ولی فکر میکنی زیاد میخوری! یعنی بیشتر از نیاز بدنت نمیخوری ک چاق بشی

من ۲۴سالمه قدم ۱۶۰ وزنم ۵۰ میخوام چاق و و بدن پری داشته باشم.راهی داری😁

وای من همه راهی و امتحان کردم😪

2706