2726
عنوان

جاریم واسه دخترش تولد گرفت هیچکس رو دعوت نکرد😂😂😂😂وای😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2104 بازدید | 74 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کم کم متوجه میشم بعضی خانم ها واقعا دنبال حرف و ...هستند 

دوست داشته خودش با دخترش تولد بگیره به ما چه!

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
شاید واقعا ب خاطر کروناست

ن عزیزم حالا فردا پامیشه میره خونه همسایه یا زنگشون میزنه حوصلم سر میره بیا پیشم

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

اشکالش چیه شاید یکی دوست باشه یه سال تولدشو خانوادگی و کوچیک بگیره شاید دستشون واسه مهمونی دادن خالی بوده شاید واسه کرونا بوده...🤔🤔✋✋

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
چرا اونوقت؟؟😕

چون اینجوری راحتر بوده لازم نیس واسه هرکاری ک میکنیم به بقیه توضیح بدیم من خیلیارو دیدم تولدشون ک میشه تنهایی جشن میگیرن واسه خودشون کیک و کادو میخرن کسیو هم دعوت نمیکنن

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

من و شوهرمم تولد جفتمون تنها دوتايي بوديم

دلم ميخاست امسال خودمون باهم تنها باشيم

اينقد عجيبه؟

خودمون دوتا كيكو بريديم و خورديم سهم مادر شوهرمم فرستادم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2706