2726

از صبح که بیدار شدم حال خوبی ندارم همش به فکر خواب دیشبمم یه حس عجیبی داشتم یعنی تلخ ترین لحظه ی عمرم بود وقتی فهمیدم ازدودج کرده😭دارم‌به این فکر میکنم که تو خواب فهمیدن ازدواجش برام انقدر درناک بود تو واقعیت اگه اتفاق بیفته چی میشکم 😭یعنی داشتم جون میدادم وقتی فهمیدم.....از الان به این فکر موندم ازدواج کنه چطوری هضم کنم برای خودم چیکار کنم زجر نکشم......خدایاااا هیچ عاشقی رو نزار درد اینچنین بکشه بزار همه به عشقشون برسن من درک میکنم عاشقای واقعی چه زجری میکشن😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏

به احتمال ۹۹ درصد ممکنه بهش نرسم و تو واقعیت این حسو تجربه کنم🥺🥺🥺🥺🥺

شب تو خواب دیدم که مامانم داد میزنه چرا دختر منو نگرفتید دختر من چی کم داشت با خواهرش دعوا کرده بود(عشقم پسرخالمه)

اگه بهش نرسم روابطم هم با خداومیریزه بهم همم با خالم و خوانوادش🥺🥺🥺🥺

هرکاری میکنم فکر این خواب و لحظه ی بدش از ذهنم نمیره🤒🤒🤒🤒🤒🤒

از صبح کف پای چپم بدجور داغ میکنه انگار آتیش داره ازش بلند میشه فکر کنم از اعصابمه

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

چرا احتمال میدی بهش نرسی؟

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

نزاشتن بهش برسم تا آخر عمر داغش رو دلم میمونه

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا احتمال میدی بهش نرسی؟

حسم میگه...۷ ساله عاشقشم ولی تو این ۷ سال چیزی ندیدم ازش..حسم میگه امروز فرداس خبر ازدواجش‌به گوشم برسه

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
انشاالله خیره ولی خواب بد جای تعریف نکن چون هر جور تعبیر بشه اتفاق می افته به اب تعریف کن و به خوبی& ...

دلم بدجور گرفته...میخوام فقط خودمو خالی کنم 

فقط اونجاش ک چرا دختر منو نگرفتید😂😶

خیلی سخته نخند😤😁

حسم میگه...۷ ساله عاشقشم ولی تو این ۷ سال چیزی ندیدم ازش..حسم میگه امروز فرداس خبر ازدواجش‌به گوشم ب ...

اها یه طرفس؟ان شالله که اونم خواب ازدواج شما رو ببینه و دست بجنبونه بیاد خاستگاریت

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
اها یه طرفس؟ان شالله که اونم خواب ازدواج شما رو ببینه و دست بجنبونه بیاد خاستگاریت

ایشاله این طور بشه

من تو واقعیت چشیدمش😏

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
من تو واقعیت چشیدمش😏

تونستی کنار بیای به راحتی؟

گورباباش

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

الان در دورترین گوشه مغزم قرار داره

ببین فقط از خدا بخواه کسی به مصلحته  باهاش ازدواج کنی .گذر زمان همه چی رو متوجه میشی.دیدم و تجربه دارم که میگم

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
2706