2737
2734

سلام

مجردم ۲۱سالم

دوستان من تو اجتماع نیستم(بیرون نمیرم،مهمونی نمیرم ،کلن فقط۳/۴ماهی یبار واسه خرید میرم بازار)همش خونه ام خلاصه

روابط اجتماعی ضعیفی دارم

حالا اگ با خودم کار کنم و با اعتماد بنفس حتی توی همین خونه ک همش هستم رفتار کنم و تو ذهنم بیارم ک با افراد مختلف خیلی شیک و پر اعتماد بنفس برخورد میکنم ایا حقیقی میشه؟؟؟

لطفا نگین بیرون برو ک کلن خانوادم خونه نشینن

@اوپرا   عزیزم نظر شما چیه این کارا رو بکنم رو روابطم تاثیر داره یا ن بیخیال شم؟؟؟

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

@دختر_گرانبها    

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

تصویر سازی کا خوبه

همین که خونه هستی، باافراد خونه زیاد حرف بزن، سر صحبتو باز کن، یا بیرون رفتی با همه حرف بزن، مغازه دار و مردم مترو و..‌

ماهی برگشته ز دریا شدم، تا تو بگیری  و بمیرانی ام...
2738

منم مثل شما بودم رفتم یونی یه چیزایی یاد گرفتم الان خیلی پیشرفت کردم

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

منم خیلی بیرون رو نیستم      اما عجیب ارتباطم خوبه 

اره اینکه گفتی تمرین کنی خیلی خوبه کمک میکنه     من زمان هایی که اجرا داشتم قبلش چندین و چند بار  برا خودم اجرا میرفتم جلو اینه 

ضبط صدا و  و نشوندن و دوستان و یا خواهر کوچیکترم رو به عنوان ادمایی که قراره باهاشون صحبت کنم و... 

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  

فکر میکنم تصور کردن تاثیری نداشته باشه .

برقراری روابط ب طور مستقیم و حضور تو تجمعات خیلی بیشتر موثره . البته کتابهای مفیدم میتونی بخونی تو این زمینه . اما یک سخنران رو در نظر بگیر تا در اون شرایط نباشه نمیتونه نقاط ضعف و قوت خودش رو بشناسه .

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
2706