2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهر توقعات زیادی داره ویه جورایی ناراحتم که دیگه مجرد نیستم

همه دخترا تا چند وقت بعد عروسی همین حس رو دارن ،من که وقتی تنها بودم گریه هم میکردم دلم واسه مجردی هام تنگ میشد ولی بعد عادت میکنیم ، یه روز میرسه که حاضر نیستیم از خونه خودمون بیرون بیاییم حتی بریم خونه پدریمون ، کلا اگه همسرت خوب باشه  متاهل بودن بهترین حس دنیاست یه آرامش که هیچوقت نداشتی

2728
خوب اینجوری بدتر اذیت میشی   برات مهم نباشه   گذشته ها گذشته عاشق همسرت باش  ...

مرسی عزیزم 

توکل ب خدا ❤☺️

ان شاالله خوشبخترین باشی

میشه واس سلامتی امام زمان(عج)صلوات بفرستی؟❤مرسی نازنین حاجتت روا الهی😍❤خدا وقتی نخواهد👌🏻عمر دنیا سر نخواهد شد👌🏻گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شدو تا وقتی نخواهدبرگی از کاجی نمی‌افتد.....و باغی از هجوم داس هاپر پر نخواهد شدخدا وقتی نخواهددانه ای کوچکتر از باران گلی بالا رونده مثل نیلوفر نخواهد شد...و کرم کوچکی ؛ پروانه ای زیبا نخواهد شد...خدا وقتی بخواهد غیر ممکن می‌شود ممکن...ولی وقتی نخواهدواقعا دیگر نخواهد شد.👌🏻
بنده خدااا من ب نظرم شوهرت مرد خوبیه  ببین دوس پسر دوست منم مصل شماست دوستم یواشکی میره تفریح ...

باشه مرسی

واسه جریان اینکه راست بگو خیلی گفتم ولی...بخدا بردیدم بحث یسال دوسال نیس

دعوا های زیاد داشتیم و بزرگ این هیچ تیس دربرابرش

ولی انگار دیگه کم اوردم

نمیکشم 

مرسی عزیزم  توکل ب خدا ❤☺️ ان شاالله خوشبخترین باشی

فدات هم چنین 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706