2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باید باور کرد که شهدازنده اند و ناظر وکسی که بهشون متوسل بشه ای بسا راحتتر از ائمه جواب بده 

.اگر اندیشه محمد (صلی الله علیه واله) خرافی بود اگر وحی او الهی نبود هرگز جرات نمی کرد بشر رابه علم دعوت کند؛هیچ بشر و هیچ تفکری به اندازه محمد (صلی الله علیه واله) وقرآن انسان را به دانش دعوت نکرده،تا آنجا که درقرآن ۹۵۰ بار از علم ،تفکر و تعقل سخن به میان آمده  پروفسور هنری کربن فیلسوف فرانسوی کتاب قرآن از دیدگاه دانشمند ۱۱۴ 

بعله به من کمک کردن😍

خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن😍 اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.🥰اگه منتظره دامنشو سبز کن🤰اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن😊.اگه مستاجره صاحب خونش کن🏠.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.👩‍❤️‍👨خدایا خیلی دوستت‌دارم 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ♥️

من شنیدم یه دختری تعریف میکرد که رفته بودن بیمارستان بعد تشخیص داده بودن مشکل از آپاندیسه و باید در بیارن . بعد به شهید ابراهیم هادی گفته بود اگه من زیر تیغ برم دیگه نه من نه تو!!! بعد دکترا اومده بودن گفته بودن چیزی نیست مرخصه!!

2706