2737
2734

رفتین بمونین خونه مامانتون .من مامانم شهرستانا پیشم بیادم نهایتش ده روز اینا میتونه بمونه پیشم بعدش میگه بریم شهرستان یه ماه اینا بمون چهلش دربیاد بعد میایی اما شوهرم نمیتونه یه ماه بیاد بمونه اونجا باید برگرده تهران .اینجوری بده اون بمونه تهران من شهرستان

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نی کوچولوم صلوات بفرسین🙏💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از بیمارستان رفتم خونه مامانم.۴ماه موندم.شوهرم شهر دیگه بود.بعد دیگه اومد شهر خودمون

اونم اومد چار ماه موند؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

مساقل باش

من باشم شوهرم رو ول نمیکنم

گرچه که مرد باید همراهی کنه ولی وقتی مرخصی نداره شما هواش رو داشته باش 

باهاشونم صحبت کن بگو بعد دهه تا یه ماهی بیشتر از حالت عادی بهتون رسیدگی کنندهمسرتون

من یه هفته بیمارستان بودم و بعدش رفتم خونه خودم و نذاشتم مامانم بیاد بمونه پیشم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738

من برا پسرم ۱۹سالم بود تا۴۰روز موندم ولی برا دخترم دیگه بزرگتر بودم تا ۱۰روز موندم البته من سز بودم بخاطر همین

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹
نه بد نیست برو به خودت سختی نده شوهرتم باید درکت کنه یا مامانتو یه ماه نگه دار پیش خودت.

مامانم نمیتونه یه ماه بمونه که

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من برا پسرم ۱۹سالم بود تا۴۰روز موندم ولی برا دخترم دیگه بزرگتر بودم تا ۱۰روز موندم البته من سز بودم ...

منم سزارینم خب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرتم اومد موند؟

نه عزیزم میرفت پیش مادرش. اصلافکراینونکنی که خونه خودت بمونی چون اول واخربایدپاشی کارکنی بعد۱۶روزبرگشتم خونم دیدم اذیتم برگشتم دوباره ۴۰روز موندم

2706