2726

قرص چی خوردی ؟

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ژلوفن

واسه دلدرد ژلوفن میخورن ؟😐😐😐

اگه تو خونه هیوسین یا دی سیکلومین داری یدونه بخور لوپرامید هم خوبه 

فقط دلدرد داری ؟چیزی نخوردی ک مسمومت کرده باشه ؟

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
پریودم

خب پس طبیعیه واسه آروم شدنت از اون قرصا ک گفتم نخور اگه عادت به مسکن خوردن داری تو این دوران مفنامیک اسید بخور ولی تجربه خودم دمنوش رازیانه با نباته خیلی ارومت میکنه