2726
عنوان

بچه ها کمک😭😭😭😭

122 بازدید | 4 پست

من از زایمان طبیعی وحشت دارم ولی سزارین ام میگن عوارض داره اولین زایمان هس ...کسی هس بیمارستان دهخدا قزوین زایمان اپیدورال داشته باشه؟؟میتونید راهنماکنید

سزارین برو فیلماشو ببین وحشتناک تره

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود

منم میترسم😢

به حکمتش دل بسپـــــــار  خدایا عاشقتم لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین😍ایشالا حاجت روا شین😚😚😚😚😚پسرقشنگم درتاریخ ۹۹/۹/۹صحیح وسالم توبغلمه😍خوش اومدی پسرم خداحفظت کنه واسم😍ایشالا خدا ب همه منتظرا یه نینی گوگولی بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ceeport(369 369 369)ceeport

🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

سلام دوست فرشته ای من، خواستم بهتون یه سایت رو معرفی کنم که با عضویت تو اون برای خرید اولی ها، یه اعتبار 30000 تومنی در نظر گرفته با ارسال رایگان 😍، یعنی به محض ورود به سایت میتونید تو پنل کاربری تون مبلغ 30000 تومن رو ببینید و برید راحت یه محصولی رو خرید بزنید و از اعتبارتون استفاده کنید.  

برید ثبت نام کنید و عضو بشید تا باورتون بشه و حداقل از اعتبارتون تو خرید اول استفاده کنید و یه حالی به خودتون بدید.😊

همین حالا بزن روی لینک زیر و برای خرید اولت 30 هزار تومن هدیه بگیر 👇

https://basalam.com/user/G1mDx/invite?utm_source=telegram&utm_medium=link&utm_campaign=invite&utm_content=share 

@basalamih

ببینید چقدر تاکید میکنم این شانس رو از دست ندید عضو بشید و از این اعتبار 30000 تومنی استفاده کنید و حالشو ببرید من خودم یه روسری 50000 تومنی رو فقط با 20000 تومن خرید زدم چون 30000 تومنش رو از اعتبارم کم کرد و روسری دلخواهم رو با 20000 تومن خریدم. به همین راحتی 😊

به هر کی هم گفتم کلی دعام کرده و حالشو برده 😀( به قول معروف یه مو از خرس کندن غنيمته 😉)

🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

ceeport(369 369 369)ceeport

دوستان ببینید در صفحه اول سایت هر روز کلی تخفیفات هیجان انگیز با ارسال رایگان میذاره شامل مواد غذایی و پوشاک هست میتونید با اعتبارتون تو خرید اول کلی از تخفیفاتش استفاده کنید.مثلا تو صفحه اول روسری به قیمت 35000 تومن گذاشته شما از اعتبارتون استفاده کنید چون ارسالش هم رایگانه شما فقط 5000 تومن پرداخت میکنید. الان کلی از دوستان خرید کردن و کلی حال کردن. به امتحانش میارزه.