2733
2734
عنوان

طرز برخورد مناسب با بامیه خورشتی

375 بازدید | 37 پست

سلام دوستان .بامیه خریده شوهرم منتهی نه میدونم چجوری باید بشورمش نه اینکه چطور فریزش کنم .اون تهشو کامل بزنم بره؟ باید سرخش کنم ؟ راهنماییم کنین ممنونم♥️

.🦋به نام خدایی که تنهاست🦋 شب سردی است و من افسرده.راه دوری است و پایی خسته.تیرگی هست و چراغی مرده .میکنم تنها از جاده عبور .دور ماندند ز من آدم ها.سایه ای از سر دیوار گذشت.غمی افزدوه مرا بر غم ها.فکر تاریکی و این ویرانی.بی خبر آمد تا با دل من .قصه ها ساز کند پنهانی.نیست رنگی که بگویدبامن.اندکی صبر سحر نزدیک است .هر دم این بانگ برآرم از دل.وای این شب چقدر تاریک است؟خنده ایی کو که به دل انگیزم؟قطره ای کو که به دریا ریزم؟صخره ای کو که بدان آویزم.مثل این است که شب نمناک است .دیگران را هم غم هست به دل .غم من لیک غمی غمناک است .

بعد اینکه شما چیکار میکنین له نمیشه تو خورشت .

.🦋به نام خدایی که تنهاست🦋 شب سردی است و من افسرده.راه دوری است و پایی خسته.تیرگی هست و چراغی مرده .میکنم تنها از جاده عبور .دور ماندند ز من آدم ها.سایه ای از سر دیوار گذشت.غمی افزدوه مرا بر غم ها.فکر تاریکی و این ویرانی.بی خبر آمد تا با دل من .قصه ها ساز کند پنهانی.نیست رنگی که بگویدبامن.اندکی صبر سحر نزدیک است .هر دم این بانگ برآرم از دل.وای این شب چقدر تاریک است؟خنده ایی کو که به دل انگیزم؟قطره ای کو که به دریا ریزم؟صخره ای کو که بدان آویزم.مثل این است که شب نمناک است .دیگران را هم غم هست به دل .غم من لیک غمی غمناک است .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اومدم بگم عنوانت عالی بود😂😂

😂👌

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2731
فقط اومدم بگم عنوانت عالی بود😂😂

قربونت نظر لطفته 😁😉

2738

تهشو نزن ک تو خورش وا نره

ولی فریز نکردم تاحالا

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

تهش رو جوری بزن که محتوای داخلش نیاد بیرون حین پخت لعاب کنه. فقط نوک دمش رو بزن. بعد سرخش کن و بذار تو فریزر. می تونی هم آبجوش درست کنی بریزی تو آبجوش تا یه غل بزنه بعد آبشو خالی کنی و بذاری آبش بیفته بسته بندی کنی بذاری تو فریزر اما خام نذار تو فریزر چون بد میشه

2706