2733
2734

اخترآباد.حسین آباد.بلوار ارم چطور جاییه؟

ب سمت تهران بخای بری چقد راهه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

30دقیقه تا تهران

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
30دقیقه تا تهران

ما فردیسیم.....خیلی فرقشه تا تهران رفتن؟

چطور جایزه برا زندگی کدوم بهتره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کیانا بیا بالا

فرق حسین آباد و بلوار ارم زمین تا آسمون ،مثلا تو بلوار ارم فکر نکنم خونه کمتر از ۵،۶ میلیارد پیدا کن ...

نزدیک همن فک کنم؟

2738
حسین آباد و اختر آبود جاهای خیلی شلوغین. بلوار ارم خوبه. تا تهران با مدشین شخصی راه زیادی نیست .بد ...

فرهنگشون چی؟ببخشید مثل روستاست؟یا شهر

حسین آباد و اختر آباد به سختی میشه زندگی کرد.من ازش متنفرم.کودکیم تو حسین آباد تلف شد.خدا رو شکر ازش ...

چرا دلیلش لطفا

با جزییات

حسین آباد بدرد زندگی نمیخوره

بلوار ارم از میلاد تا زنبق خیلی محله های خوبی داره

خونه هاشم الان خیلی گرون شده ولی برای زندگی عالیه ساکتو خلوتو امن

تا اتوبان تهران از بلوار ارم یه ربع راهه از اتوبان تا خوده تهرانم بدون ترافیک پنجاه دیقه

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2706