2733
2734

دیگ درمونده شدم قضیش مفصله مشکلاتم تو تاپیکای قبلم کفته بودم ک شوهرم بددهنه وهرچی ازدهنش دراومده ب بابام گفته ولی بازم باش زندگی مکنم امروز بم گف عموتو تو بازار دیدم فحشش دادم من فقط نگاش کردم نمتونم تاکی مخاد ادامه بده واقعا موندم هرچی فک مکنم هیچ آینده ای برای بچه هام نمیبینم من فقط بخاطر بچه هامم ک زندگی مکنم ک آینده داشته باشن بابامم همش میگ راضی نیستم تو خونش باشی و همش شوهرتو نفرین مکنم میگ بیاخانه ما بچه هاتم بدع شوهرت فقط خودت تنها بیا و ازش جداشو میگه من بچه هاتو قبول نمکنم الان دومی رو حامله ام ایناهم سر حاملگیم فهمیدم وگرنه قبلش اینطوری نبود شوهرم ففقط نگین چراحامله شدی دوباره ک ناخاسته بوده

فقط راه حل بگین من همش جوش مزنم بااین وضعم

برای خوب شدن زندگیم صلوات بفرستین فداتون😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی اشتباه میکنی

میخوای بچتو پاره ی تنتو بدی ب اون که بچتم بشه یکی عین خودش؟! واقعا چطور دلتون میاد

طلاق بگیر با بچه هات برو خونه پدرت واقعا چطور تحمل میکنی؟؟؟؟؟!!!!! همچینم میگین حامله ایم و فلانیم انگار‌حاملگی جرم یا بیماری خاصیه.پناه برخدا.من بحای تو زورم گرف اسی

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2728

هیچ راهکاری نداره و قول میدم بدترم بشه بعد بچه دوم ..اما شما بی بچه هم نمیتونی ول کنی بری که ...متاسفانه حرف ناخواسته بودن هم عجیبه خیلی عجیب ...آدمی که شرایطشو میدونه تحت هیچ شرایطی نمیزاره چنین چیزی بشه ...بنابراین شما تو این مشکلات خودتم به شدت مقصری و باید رو خودت کار کنی

2738

عزیزم فکر نکنم بتونی از بچه هات جدا شی ببین شوهرت از چی قاطیه و چه کمبودی داره که اینکار میکنه حتما یه مشاور کاردرست پیدا کن زندگیتو نجات بده و شوهرتو رام کن

در شب هجران مرا پروانه ی وصلی فرست .. ورنه از دردت جهانی را بسوزانم چو شمع 
خیلی اشتباه میکنی میخوای بچتو پاره ی تنتو بدی ب اون که بچتم بشه یکی عین خودش؟! واقعا چطور دلتون میا ...

اولم شوهرم طلاق نمیده دوما بابام میگ بچه هاتو نمخام ببینم فقط خودت بیا بچه هاتو بنداز خانه شوهرت متوجه منظورم شدی من دوماه خانه بابام بودم بابام با بچه ام ب طرز بدی رفتار میکرد ک بچم وحشت داشت 

یه چیز بهت بگم اینه که  فثط شوهرت مقصر نیس بابات هم مقصره چون اگر بابات ادم خوبی بود بچه بی گناه دخترشو رو تخم چشماش میذاشت

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

اگر فقط مشکلش با خانواده ته باید دید چرا...

اگر مشکلات حل شه و بین اون و بستگان اشتی به وجود بیاد بازم اینجوری میکنه..!

یهو که به اینجا نرسیده.. شوهر منم خیلی بد دهنی میکرد .. بعدا فهمیدم میخورده مست بوده چرت و پرت میگفته.. اگر شوهرت عقلش سر جاشه باید دید چرا اینجوری میکنه مشکل رو حل کرد..

بد دهنی و دعوا و.. دلیل کافی برای بی پدر کردن دو تا بچه نیست..

اگر خیانت میکنه اگر خلافکاره اگر دزده اگر ایرادی بزرگی داره که درست شدنی نیست.. اره جدا شو.. ولی اگر فقط سر اختلافات خانوادگی و بد دهنیه.. مشکل رو با مشاور و.. حل کن و زندگی کن..

اولم شوهرم طلاق نمیده دوما بابام میگ بچه هاتو نمخام ببینم فقط خودت بیا بچه هاتو بنداز خانه شوهرت متو ...

سعی کن شوهرتو اصلاح کنی

رفتاراش دلایلی داره که میتونی با رفتارت شدتشو کمتر کنی

۱۴۸۰ شماره ی مشاوره ی بهزیسته که رایگانه با تلفن ثابت ولی خب خیلی پر نیستن

از نرم افزار اسنپ هم میتونی آنلاین مشاوره داشته باشی  برای اولین تماستم تخفیف داره

توی نت هم کلی سرچ کن دلایل رفتاریشو و سعی کن یه طوری رفتار کنی که اصلاح شه

قطعا طلاق راه حل خوبی برات نیست عزیزم حتی اگ شوهرت زیر بارش برع

سایت تبیان هم سوال میپرسیدی قبلا جواب میداد الانو نمیدونم

بخاطربچه هات زندگی میکنی؟بچه هات میخوان از این پدرچی یادبگیرن؟احترام به بزرگتر؟ فحاشی بی دلیل میکنه ...

یعنی میگی بچه هامو‌ول کنم بعد اینکه شوهرم خیلی قاطیه مطمعنم ک اگ ول کنم زندگیمو و بچه هامو ی بلاایی سرم میاره اینم بگم شوهرم تو زندگینم زناشوییم هیچی برام کم نمیذاره و فقط مشکلش خانوادمه

2706