2737
2734
میشه بدونم چی بوده بیماریتون؟ 

من پسوریازیس داشتم و شکستش دادم 

بعد مصرف داروهای کوروتون ب شدت دچارش شدم و الان سالم سالمم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
میشه درخواست دوستی بهتون بدم یکمی سوال دارم

بله عزیزم. تا جایی که بلد باشم راهنمایی میکنم. گفتم که دارم میخونم. هنوز درمانگر نیستم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا تا کمه درمان کن به روز من نیوفتی

من افتضاحم داغووووون

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 
2728
کجا و تو چه مقطعی میخونید؟ میشه بپرسم عنوان رشته تون چیه؟

من دوره‌های حکیم خیراندیش شرکت میکنم. فعلا هم تا متوسطه شرکت کردم. رشته دانشگاهیم هم ربطی نداره. حسابداری خونده بودم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
چه خوب😍  میشه هرموقع وقت داشتی طبع منو تشخیص بدی😁

مزاج شناسی خیلی سخته عزیزم. خود درمانگرها هم با سال‌ها تجربه میتونن مزاج پایه‌ی درست افرادو تشخیص بدن. 

من پسوریازیس داشتم و شکستش دادم  بعد مصرف داروهای کوروتون ب شدت دچارش شدم و الان سالم سالمم

خب منم بیماریم پسوریازیس هستش 

پاییز شده دارم اذیت میشم

تیکر بارداری نیس!!! 
2738
خب منم بیماریم پسوریازیس هستش  پاییز شده دارم اذیت میشم

جزو کدو م دسته از بیماریهاست؟

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
مزاج شناسی خیلی سخته عزیزم. خود درمانگرها هم با سال‌ها تجربه میتونن مزاج پایه‌ی درست افرادو تشخیص بد ...

سلام عزیزم ببخشید یه سوال دارم من رنگم خیلی زرده همیشه ..این ربطی به مزاج داره؟

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
خب منم بیماریم پسوریازیس هستش  پاییز شده دارم اذیت میشم

من با طب سنتی درمانش کردم 

برام عین معجزع بود 

ببین اصلاح غذایی داری 

فست فود و غذاهای فراوری شدع نباید بخوری 

باید گوشت گوسفند و مرغ محلی بخوری 

روغن گیاهی بخوری 

بدنت اگ پوستع ریزی و ملتهبع از پماد ان ان و کلوبتامتازون استفادع کن 

و من خودم بدنم نابود شدع بود روغن زیتون و لیمو ترش ترکیب کردم ردم ب تنم و باور کن من معجزع دیدم 

برای سر روغن بنفشه اصل سعی کن بگیری

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
سلام عزیزم ببخشید یه سوال دارم من رنگم خیلی زرده همیشه ..این ربطی به مزاج داره؟

رنگ زرد معمولا نشانه صفرا یا غلبه‌ی صفراست

رنگ گلگون، دم

رنگ سفید، بلغم

رنگ تیره و سیاه هم نشانه سودا

ژینا جون میشه تو خصوصی بهت ایدی تلگرام بدم یکم سوال دارم

من تل نمیرم جانم 

اینستا نداری؟!

2706