2726
عنوان

بی بی چک مثبت

427 بازدید | 63 پست

بیبی چک مثبت ندارم دلم خواس این تایپیک بزنم 

چونکه دلم بچه میخواد چون تحمل غصه خوردن شوهرم ندارم مردی که عاشق بچس من که به خدا گفتم بچه میخوام شمام در حق من دعا کنید جای دوری نمیره حال زندگیمون خوب نیس حال روحیم خوب نیس 

انشالله خداوند حاجتتو بده.مشکلت چیه چند ماهیه اقدامی

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشاءالله که زودتر نی نی دار بشید

ولی نی نی بیاد اوضاع بدتر میشه

همش صدای گریه و کمخوابی و ...

خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین. خدایا خودت مواظب باش که هیچوقت اسپرم شوهرم خودشو به بالا نرسونه 🙄 چون من حوصله بچه داری ندارم😑
انشاءالله که زودتر نی نی دار بشید ولی نی نی بیاد اوضاع بدتر میشه همش صدای گریه و کمخوابی و ...

ما دلمون همین کم خوابی و گریه کردنشو میخوا د تا خونمون از این سوت و کوری دربیاد

من۶ ماه اقدامم پلی کیستیکم

چه قدر زود ناامید شدی انشالله ماه دیگه نی نی داری😍

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2706