2726
عنوان

مهمون دارم اما شوهرم نمیااااد

| مشاهده متن کامل بحث + 2040 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو مادرشوهریا یکی از نزدیکانش رو بگو که باهم رفتن خارج از شهر بخاطر یه مسئله واجب.خیلی دوست داشت شمارو ببینه گفت که تمام تلاشم رو میکنم خودم رو برسونم.خیلی ریلکس بگو و پیاز داغشم زیاد کن.ببینم چیکار میکنی دیگه

2728
وااای چقدر باحالی دختر🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂مخلصیم 😘😘😘

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
باور کن خیلی خندیدم🤣🤣🤣🤣🤣😘😘😘😘😘♥️

😂😂😂😂😂😂خب خداروشکر انشالا همیشه لبت خندون باشه گلی ♥️♥️♥️♥️

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
ب ننه باباش بزنگ 

بدترین کاری که یه عروس ممکنه بکنه..

بدتر پای اونا میاد وسط اگر هم دل خوشی از عروس نداشته باشن شروع میکنن به طرفداری پسرشون که ای عروس یادته فلان جا فلان کردی حق با پسرمه .. اگرم همیشه احترام گذاشته باشه میخوان بگن لابد کاری کردی اینجوری میکنه پسر ما اینجوری تربیت نشده که مهمون رو حساب نکنه.. یا میخوان بگن تو این کرونا واسه چی مهمون دعوت میکنی درکت کجاست و..هیچ مادرشوهری پشت پسرشو خالی نمیکنه طرف عروس رو بگیره..بعد ازینم زوم میکنن رو زندگی اینا تا ببینن بازم ازین مسائل پیش میاد دخالت کنن.. 

بدترین کاری که یه عروس ممکنه بکنه.. بدتر پای اونا میاد وسط اگر هم دل خوشی از عروس نداشته باشن شروع ...

وقتی ی پسر انقد بیشعوره ک مسائلو قاطی کنه و آبروی زنشو پیش اقوامش ببره باید بزرگترش در جریان باشه حداقل راهنماییش کنه ، اسی هم قرار نیس جزئیاتو بگه ب اونا میتونه بگه مهمون داریم گوشیش خاموشه شما ازش خبر دارین  یا ن

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏
کامنت حاشیه ای ؟ شما ظاهرا متوجه اوضاع وخیم نیستید مایه تاسف هست 

مایه تاسف تویی

همه وضعیتو میدونن 

تو نمیخاد دکتر شی برای بقیه

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
شما از کجا میدونی حاشیه ای هست ؟همین امثال شما هستن که کرونا رو باور ندارن و روز به روز آمار بالا می ...

حرف مفت نزن

ما خودمون بیرون نمیریم اصلا

همه وضعیتو میدونن لازم نیس امثال شما زرتو زرت تو تاپیکا حاشیه برین

یچیزی یاد میگیرین همه جا بکار میبرین

اعخ

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
حرف مفت نزن ما خودمون بیرون نمیریم اصلا همه وضعیتو میدونن لازم نیس امثال شما زرتو زرت تو تاپیکا حا ...

حرف مفت تو داری میزنی. اگه رعایت میکردی اینقدر بهت فشار نمیاد .نپوکی یوقت. اگه وضعیت رو همه میدونستن اینقد آمار بالا نمیرفت. مواظب حرف زدنت باش. من آدم بی شخصیت و نفهم کل کل نمیکنم. اگه جوابتو ندادم. چون در شأن من نیست با آدمی که حرف مفت میزنه کلام به کلام بشم  

2706