2737
2739
عنوان

مهمون دارم اما شوهرم نمیااااد

2041 بازدید | 90 پست

سلام امشب عمم و عموم اینا اومدن خونمون ولی شوهرم لج کرده نمیاد اینام از شهرستان اومدن دارم از خجالت میمیرممممم تروخدا بگید چیکار کنم.

لج کرده بخاطر ی سری مسائل داره اینجوری تلافی میکنه مامانمم گیر دادع که چرا نمیااااد

شری قبل هم مامانم اینا اومدن اثن شوهرمو ندیدنننن صب میرف صب دیر میومد 

همین الان خونمونن مهمونا نمیدونم چی بهشون بگم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شوهرت کجاست ؟ کجا مونده 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
رحم کنید به کادر درمان !

حالم بهم‌میخوره از این کامنتای حاشیه ای🙄

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2738

بگو اتفاقی واسه ننش پیش اومده نمیتونه خودشو برسونه 😂

بعد الکی گوشی رو بردار خودتو مضطرب نشون بده

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

اخه نمیفهمم چرا اینجوری زندگی میکنید حرف بزنید مشکلاتتون رو حل کنید بچه بازی درنیارید

زنگ بزن یا پیام بده بگو من واقعابه وجودت نیاز دارم لطفابیاخونه بعدا حرف میزنیم درباره مشکلمون

همون___delbar___هستم تعلیق شدم😑🤦‍♀️
2706