2737
2734
عنوان

عکس از اتاق نی نی هاتون بدین 😍😍😍

294 بازدید | 14 پست

من میخام اتاق نی نی رو بچینم 

عکس از اتاق بچه هاتون بدین ببینم 😍😍😍😍

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

♥فقط یک صلوات♥یا بیشتر♥برام بفرست♥برای حاجت رواییم♥یـــــــا♥دعام کن♥برای♥حاجت رواییم♥آهای♥آهای تویی که داری برام صلوات میفرستی و دعا میکنی♥ایشالله حاجت روا بشی♥ممنون از تو♥اگه دوست داشتی♥این متن رو یک بار یا بیشتر بخون♥اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥ممنون که امضامو خوندی♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دخترم اتاق نداره ولی تخت کمد داره

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
بمیرم الهی بچم تخت نداره خیلی زشته اتاقش

خدانکنه عزیزم مگه حتما باید تخت داشته باشه 

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
نی نیم اتاق نداره که !!حتما باید داشته باشه ؟؟

نه عزیزم حتما نباید داشته باشه که

2738
خدا نکنه. نداشته باشه چه اشکالی داره. دلتون خوش باشه این چیزا مهم نیست.

یدفعه احساسی شدم😅

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
یکی از دیوار براش بخر بعدا پول دستت اومد براش نو شو بخر

شوهرم خودش اینکارست .عوضی درست نمیکنه. 

کابینت ممبران درست میکنه خیلی شیک اما میگم تخت درست کن میگه وضیفه پدرته بخره اشغال

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
شوهرم خودش اینکارست .عوضی درست نمیکنه.  کابینت ممبران درست میکنه خیلی شیک اما میگم تخت درست کن ...

ببخشید ولی خاعاااااک تو سرش

سیسمونی وظیفه پدر بچه س ما ب اشتباه میدیم بابامون بخرع

ببخشید ولی خاعاااااک تو سرش سیسمونی وظیفه پدر بچه س ما ب اشتباه میدیم بابامون بخرع

اره والا 

2706