2737
2734
عنوان

چطوری مامانمو راضی کنم واسه ازدواج

290 بازدید | 10 پست

سلام 

من چندسال با یکی بودم بعد از کلی ماجرا و مشکلات شرایط جور شده که بهم برسیم خانواده پسره خیلی از من خوششون میاد و منو دوسدارن

اما چند سال پیش مادرش با مادر من بحثش شده بوده و حرفای خیلی بدی به مادر من زده بوده 

الان میگه میام معذرت خواهی میکنم از مادرت ولی مامان من میگه حتی راهشون نمیدم خونه

پسره من و خییییییییییییییلی دوسداره و بی اندازه عاشقمه منم همینطور 

نمیخوام عشق چندساله ام از هم بپاشه  به مامانم که گفتم گفت تنها راه رسیدن به اون گذشتن از خانوادته و اگه بخوای با اون ازدواج کنی دیگه خانواده ای نداری

توروخدا راهنمایی کنید که جطوری مامانمو راضی کنم

........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو عمل انجام شده بذارش كوتاه مياد. واسطه ام قرار بده كسيو

عمل انجام شده ینی چجوری 

میدونم خدا پشتمه و همیشه هوامو داره و ناامیدم نمیکنه 😍🥰 خدا جون دوستت دارم 
2731
عمل انجام شده ینی چجوری 

بگي يهو بيان عذر خواهي با واسطه اي ك مامانت روشون حساب ميكنه و حرفش زمين نميندازه

بزرگ فاميلش مثلا با اون بيان در خونه شيريني ام بيارن معذرت خواهي كنن

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

وای چه بد

چی بگم والا مادرشوهرایندت سابقه خوبی نداره 

اگرم مامانتم راضی بشه به خاطر دخترش میترسم چند وقت بعدش بیای بگی مادرشوهر بد دهنم فلان و....

ولی عاشقی بد دردیه خدا کمکت کنه بهترین اتفاق بیوفته

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
2738