2726
عنوان

ماشین مورد علاقه اتون چیه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 68 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

پرایدم باشه مال خودت باشه خوبه با این اوضاع

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2728
پرایدم باشه مال خودت باشه خوبه با این اوضاع

من یا از یک چیزی خوبشو میخام یا اصلا نباشه حد واسط ندارم😂😂😂نمیدونم بالاخره سوناتا سوار میشم یا نه اخزش

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
پراید😌😌 علاقه کیلو چنده وقتی پراید حلبی شده ۱۴۰😥😥

الان کسی که پراید سوار بشه،جزو قشر مرفه حساب میشه  

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     

مرسدس بنز مدل e350😟وای خیلی خوبه

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
منم عاشق لامبورگینی اوروس م مطمئنا میخرمش یروز،چون دارم تلاش میکنم براش

با تلاش میخوای بخریش؟؟؟؟ تلاش کیلویی چنده الان؟ اگه به تلاشه که مادصبح تا شب داربم‌میدوییم خاهر.تلاش چیه؟؟؟ 

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2706