2737
2734

جمعه مهمونی دارن فامیلای من. تو ی ویلا گرفتن

بعد ادمایین که من اصلا حوصلشونو ندارم چه برسه به اینکه صبح تا عصر بخوام تحملشون کنم

جدا از اینکه بابام قهر میکنه و بدش میاد اگه نریم

شوهرمم نمیرسه بیاد کار قبول کرده مغازه میگه چون جمعس تو نباید تنها تو خونه بمونی من عذاب وجدان میگیرم. همیشه همینطوره نمیزاره جمعه ها تنها باشم . گاهی اذیت میشم مثل الان

دلم نمیخواد برم وسط این دوتام گیر کردم

حالا سر دردو گلو دردم دارم قراره صبح بابا اینام بیان دنبالم به بابام گفتم بابا من اگه حالم بد شد نمیام فردا با شما . بدش اومده میگه من امار دادم براتون تدارک دیدن و قطع میکنه😑

چیکار کنم اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه آدم با حانواده خودش بهش خوش نمیگذره

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2738
ببین چه گیری کردیما

بگو الکی مثلا جلوش بخور زمین بگو نمیتونم پام درد میکنه 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

وا بدم میاد ها واسه خوشگذرونی هم باید نازتونو کشید؟

بروخوش بگذرون حتما که نباید با کسایی که بدت میاد حرف بزنی با مامانت حرف بزن بگو و بخند از حیاط ویلا لذت ببر عکس بگیر تو نت بچرخ.

همون___delbar___هستم تعلیق شدم😑🤦‍♀️
2706