2737
2734

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
اخه تو این اوضاع هوام داره سرد میشه بابچه یکسالو نیم کجابرم

پس دنبال لاغری نباش چون بهونه میاری حرکات ازنت دانلودکن غذاتوکم کن ووزنت روهم یواش یواش بیارپایین

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
پس دنبال لاغری نباش چون بهونه میاری حرکات ازنت دانلودکن غذاتوکم کن ووزنت روهم یواش یواش بیارپایین

چربطی داره گاهی مردها اجازه نمیدن تواین کرونا بخودتون نگا نکن من همسرم نمیذاره برای چیزای غیرضروری برم بیرون

چربطی داره گاهی مردها اجازه نمیدن تواین کرونا بخودتون نگا نکن من همسرم نمیذاره برای چیزای غیرضروری ب ...

پس چراخودشون میرن بیرون حالاکروناکه هست بیرون نری هم بهتره ازنت دانلودکن روزی نیمساعت همون حرکان روانجام بده

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
چربطی داره گاهی مردها اجازه نمیدن تواین کرونا بخودتون نگا نکن من همسرم نمیذاره برای چیزای غیرضروری ب ...

کار خوبی میکنین با بچه کوچیک بیرون نمیرین عزیزم هم سردی هوا هم کرونا خطر داره، تو برنامه مانکن ی سری حرکات ورزشی هم داره عزیزم میتوتی تو خونه ازش استفاده کنی.

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤