عنوان

پیشنهاد خیانت ب شوهر 😧

1086 بازدید | 60 پست

خواهرشوهرم بهم میگ ی نفر هست بیا باهاش دوست شو 😟

ی لحظه شوکه شدم اینک پیش خودش چی فکر کرده اینو گفته .بهش گفتم ن عزیزم من ن حوصله این کارارو دارم ن اینک ی تار موی شوهرم با امثال اینا عوض نمیکنم خودت برو باهاش حرف بزن 😖😖😖

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

داشته امتحانت میکرده🥴

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

شاید دارن امتحانت میکنن..وگرنه هیچ خواهر شوهری این پیشنهاد رو نمیده

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓

یا علییییییییی😑😑😑

قطعا خواسته امتحانت کنه اسی آفرین سر بلند از این امتحان بیرون اومدی 😕😕😕

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
شاید دارن امتحانت میکنن..وگرنه هیچ خواهر شوهری این پیشنهاد رو نمیده

ن دیدم تلفنی حرف میزنه 

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....
این دیگ اخرشه 😂

واقعا😆 شاید میخواد امتحانت کنه ببینه زندا اشش چطور ادمیه😕

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

خواسته امتحانت کنه ولی در واقع ریده 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706