2726
عنوان

کدبانوها عزیز میشه بیاین

105 بازدید | 8 پست

یه جعبه آلو بخارا دارم اگه توظرف بزارم فریزر مزه اش خراب نمیشه؟

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نمیشه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2728

چراتاپیک نمیزنی تا فردا صبح باید بیای تو تاپیک ها شاید طرف خوشش نیاد استاتر تو یه چیزی بگو بهش😕

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
نه تازه هم میمونه 

آخه سرچ کردم نوشته بود که باید تو آفتاب خشک کنیم .من شرایطشو ندارم

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)
نه نمیشه

آخه سرچ کردم نوشته بود باید بزاری جلو آفتاب تا خشک بشه 

آخه سرچ کردم نوشته بود باید بزاری جلو آفتاب تا خشک بشه 

اها یعنی خشک نیست اگر نیست بزار خشک بشه بعد بزار توفریزر هیچ کارش نمیشه