2737
2734
عنوان

کسی قرص سیتالوپرام میخوره

117 بازدید | 18 پست

خانما من چند سال قرص آسنترا میخوردم اوایل خوب بود الان ولی دیگه اصلا برام تاثیر نداره دکترمو عوض کردم بهم سیتالوپرام داده گفت آسنترا بزار کنار.حالا من ۷سال میخورم میترسم یه دفعه بزارم کنار سیتالوپرام بخورم.کسی تجربشو داره؟

دعا کنید امشب شب آخر زندگیم باشه

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ان شالله خداب دلت ارامش بده 

انشالله بمیرم همین امشب ..آرامش خدا مال خودش..ده ساله منو ندیده 

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
انشالله بمیرم همین امشب ..آرامش خدا مال خودش..ده ساله منو ندیده 

بعدکلی سختی مطمئن باش خدا واست اساسی جبران میکنه انرژی منفی جذب خودت نکن عزیزدلم درکت میکنم خودم خیلی وقتاب اینجای زندگی میرسم ولی بعدش خدایه جوری واسم درست میکنه ک باورم نمیشه با خودت بگو(این نیز بگذرد)

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی
بعدکلی سختی مطمئن باش خدا واست اساسی جبران میکنه انرژی منفی جذب خودت نکن عزیزدلم درکت میکنم خودم خیل ...

چرا هفت ساله درست نکرده؟

2738
چرا هفت ساله درست نکرده؟

هر ک درین بزم مقرب تر است جام بلابیشترش میدهن

ان شالله ازامتحان خداسربلندبیای بیرون خواهری 

چی شده عزیزم 

خیلی چیزا ..فقط میخام بمیرم .نمی‌دونم چرا نمیتونم خودم رو بکشم

هر ک درین بزم مقرب تر است جام بلابیشترش میدهن ان شالله ازامتحان خداسربلندبیای بیرون خواهری 

امتحان خدا سربلند بیرون نیومده ...دست بلند کردم رو مامانم ..هرقدر ک اون بده من حق نداشتم ..مطمینم خیری از زندگیم نمیبینم

امتحان خدا سربلند بیرون نیومده ...دست بلند کردم رو مامانم ..هرقدر ک اون بده من حق نداشتم ..مطمینم خی ...

😢😢😢😢

بروالتماسش کن ببخشدت منم ازین اشتباهاداشتم خیلی اذیتشون کردم ولی مهربونن میبخشن برودستش ببوس بگوواسم دعاکن

2706