2733
2739

ممنون که اومدین😍 پسر من سه ماهشه اول هاش قشنگ با اشتها شیر میخورد اما الان وقتی خوابه قشنگ شیر میخوره تو بیداری با گریه و به زور میخوره خیلی ناراحتم به نظرتون مشکل داره یعنی😭😭😭

Uzulursun ama hiç bir şey olmamiş gibi devam edersin🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول حتما ببردکترگوارش از لحاظ رفلاکس چک بشه اگررفلاکس نداشت ببرش تو جای خلوت وتاریک شیر بده 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
اول حتما ببردکترگوارش از لحاظ رفلاکس چک بشه اگررفلاکس نداشت ببرش تو جای خلوت وتاریک شیر بده

همسرم قبول نمیکنه ببرم دکتر میگه این بچه سالمه هیچیش نیست میبری به بچه داروهای الکی میدن از الان بچه رو به دارو عادت نده😶😶😞😞

همسرم قبول نمیکنه ببرم دکتر میگه این بچه سالمه هیچیش نیست میبری به بچه داروهای الکی میدن از الان بچه ...

کاری به اون نداشته باش خودت نوبت بگیر ببرش دکتر

پسر من بخاطررفلاکسش دیگه شیر منو نخورد الان شیرخشکیه دوس داری بچت شیرخشکی بشه؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
همین شیر خوردن فقط تو خواب بالا آوردن حتی ممکنه رفلکس پنهان داشته باشه

نمیدونم که والا روز ها هم اصلا نمیخوابه باز شب ها تو خواب و بیداری بهش میدم اما روزها دریغ از یک ساعت خواب 😣

کاری به اون نداشته باش خودت نوبت بگیر ببرش دکتر پسر من بخاطررفلاکسش دیگه شیر منو نخورد الان شیرخشکی ...

وای خدا نکنه دوست دارم شیر خودمو بخوره🙁میشه لطفا علایم پسرتو بگی ؟؟

رفلاکس داره به احتمال خیلی زیاد حتما ببر دکتر گناه داره خودت اسید معده ات برگرده تو گلو چه حس بدی داری 

هربار شیر که میخوره ۲۰ دقیقه صاف نگه دارش زیر سرش رو بلند تر بزار تو سطح شیب دار بخوابه کم تر میشه 

2706