2726
عنوان

😔تنهای بی کس

153 بازدید | 18 پست

دوستان خانوادم خیلی بدن پیش همه ضایم میکنن 😭😭😭😭😭چی کنم

احساس تنهایی مانند موریانه ای از دورن ذره ذره وجود انسان را می خورد واو را ضعیف می‌کند، بدون اینکه ظاهر او چیزی را نشان دهد.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم همينم منم بعدش تلافي ميكنم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ceeport(369 369 369)ceeport

🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

سلام دوست فرشته ای من، خواستم بهتون یه سایت رو معرفی کنم که با عضویت تو اون برای خرید اولی ها، یه اعتبار 30000 تومنی در نظر گرفته با ارسال رایگان 😍، یعنی به محض ورود به سایت میتونید تو پنل کاربری تون مبلغ 30000 تومن رو ببینید و برید راحت یه محصولی رو خرید بزنید و از اعتبارتون استفاده کنید.  

برید ثبت نام کنید و عضو بشید تا باورتون بشه و حداقل از اعتبارتون تو خرید اول استفاده کنید و یه حالی به خودتون بدید.😊

همین حالا بزن روی لینک زیر و برای خرید اولت 30 هزار تومن هدیه بگیر 👇

https://basalam.com/user/G1mDx/invite?utm_source=telegram&utm_medium=link&utm_campaign=invite&utm_content=share 

@basalamih

ببینید چقدر تاکید میکنم این شانس رو از دست ندید عضو بشید و از این اعتبار 30000 تومنی استفاده کنید و حالشو ببرید من خودم یه روسری 50000 تومنی رو فقط با 20000 تومن خرید زدم چون 30000 تومنش رو از اعتبارم کم کرد و روسری دلخواهم رو با 20000 تومن خریدم. به همین راحتی 😊

به هر کی هم گفتم کلی دعام کرده و حالشو برده 😀( به قول معروف یه مو از خرس کندن غنيمته 😉)

🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

ceeport(369 369 369)ceeport

خودکشی

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
2706