2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحال خارجیا از ۱۸ سالگی به بعد میتونن برن پی زندگی خودشون

اینجا ۴۰ سالتم بشه  مجرد باشی مادد پدر برات تصیمیم میگرن

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2731
2738

من ميگم مجردي بهتره حداقل براي من دوران مجردي بهتر بود با اين حال كه جايي نميرفتم ولي همين كه مورد احترام بودم خوب بود 

الان هر شب و روز با همسرم دعوا دارم 

از زندگي سير شدم 

نمیدونی نداشتی نمیدونی یه جر و بحث باشوهر چی می‌کنه با روح و روانت با بچه هات ک جلوت دارن آب میشن

انشالله همه چیز درست میشه وبه هرچی که میخوای میرسی

to be your own hero  امسال سالمه در این شکی نیس

بابا به قرآن شوهر من وضعش توپه بخدا به پول نیست

خونه ی شیک و بزرگ دارم ویلا ی شیک دارم نمی‌دونم از مال دنیا بی نیاز آقاااا کو آرامش کو خوشبختی از ته دل

ظاهر زندگیم اطرافیامو کشته توی سی سالگی همه چی دارم 

ولی داغونم

بابا به قرآن شوهر من وضعش توپه بخدا به پول نیست خونه ی شیک و بزرگ دارم ویلا ی شیک دارم نمی‌دونم از ...

اخه چرا شوهرت چشه

اخه چرا شوهرت چشه

مریضه خوشی زده زیر دلش زن خوب داره بچه های سالم 

چرت و پرت 

مغرورش کرده پول نمیشه بگی بالا چشمت ابرو داری

بخدا به دعوا کرد جلو خواهرم بیچاره هنگ شد گفت این چرا الکی سر هیچی اینجوری کرد

مریضه خوشی زده زیر دلش زن خوب داره بچه های سالم  چرت و پرت  مغرورش کرده پول نمیشه بگی با ...

عزیزم نمیخوام نگرانت کنم ولی حالا چم چی بگم والا ولی وقتی الکی دنبال بهونس دعواراه بندازه سرچیزای بیخود حواست باشه ببین یوقت خیانتی چیزی نکنه معمولامرداوقتی یکی دیگه میادتوزندگیشون ازاین ادااطوارادرمیارن 

حالابازم ببخشید این حرفو زدم ولی خیلی حواست بهش باشه

2706