2703
2553

والا من که خیلی  زجر میکشیدم با ملافه جابجام میکردن ولی خانومای نی نی سایت اصلا نفهمیدن بخیه داشتن حتی ژیمناستیک کار میکردن بعد سزارین😂

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

پس چي ميگن شياف بذاري درد نداره😕

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!

سلام. تبریک میگم. 

چند هفته زایمان کردی؟ 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
2714

به بدن هرکس ربط داره من فقط دو روز اول سردرد فاجعه داشتم بخیه هام خیلی اذیت نبود روز سوم مامانم یه سر رفت خونشان تا بیاد کلی راه رفتم خونه جمع کردم زیر ده روز راحت می نشستم روی زمین اصلا مسکن مصرف نکردم فقط یدونه شیاف شب اول ولی خب من کلا تحمل دردم بالاست بی صدا هستم شوهرم همش میگفت اصلا انگار نه انگار زاییدی 

والا من گذاشتم یه ذره فرق کرد

عزيزم

ان شاالله خوب ميشي گلم

براي منم نزديكه

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
والا من که خیلی  زجر میکشیدم با ملافه جابجام میکردن ولی خانومای نی نی سایت اصلا نفهمیدن بخیه دا ...

وای چقد درست گفتی

من ۵ سال پیش که سزارین کردم.  با کاربری قبلیم تاپیک زدم درد دارم. همه گفتن ما اصلا درد حس نکردیم.  عالی بودیم ‌ از روز اول خودمون کارامونو کردیم. 

من بدبخت تا ۱۰ امین روز که بخیه هامو کشیدم دو نفر زیر بغلمو میگرفتن که از جام پاشم.  له له بودم ‌ کارم همش گریه بود

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
۳۶هفته و ۵روز دیشب اورژانسی سز شدم

ببخشید میتونم بپرسم چرا اورژانسی؟ میدونی من دکترم از شهرمون رفته تهران. 300 400 کیلومتر فاصله است نمی خوامم توی شهر خودمون زایمان کنم. می ترسم نکنه یهویی بشه... البته تازه هفته 18 ام... 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
2706