2733
2734
عنوان

مخالفت خانوادم

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابات صلاحتو میدونه تو این زمونه عشق عاشقی هم زیاد اهمیت نداره فردا تا کی میخوای اجاره نشین باشی اگه خواستگار بهتر داری اونو انتخاب کن فرار هم اصلا درست نیس به فکر خانوادت و آبروتون باش احساساتی تصمیم نگیر اگه پسره دوستت داره خودشو به بابات ثابت کنه لابود پدرت یه چیزی میدونه دیگه 

احساس تنهایی مانند موریانه ای از دورن ذره ذره وجود انسان را می خورد واو را ضعیف می‌کند، بدون اینکه ظاهر او چیزی را نشان دهد.... 
2728

اصن من کار ب علی ندارم.. بابات حرف بدی نمی زنه. خونه ک نمیتونه بخره حداقل پول پس انداز داشته باشه.بعد.میخای  سر سفره هوا بخوری.باید پول باشه ک نون باشه

دلیلی برای استرس وجود نداره   
2738

راهش اینه که غیر مستقیم به پدرت بفهمونی که میخوایش. من پدرم. مخالف سرسخت شوهرم بود باهاش که حرف زدم بعد کلی دادو بیداد که کور خوندی هفته بعدش خودش  اومد گفت بگو بیان

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄

علی با اسب سفید امد و تو را برد😍😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

از این عاشق پیشه بودنا و ای وای بری میمیرم برا همه پیش میاد 

خیلیا هم همینجوری آینده شونو به فنا دادن و هر روز اینجا با تاپیک های آه و ناله شون سایتو میترکانند که ای وای اولش دوسش داشتم اونم برام میمرد نمیدونستم قراره اینجوری بشه و...

ولی واقع بین باش صحبت آینده و یه عمر زندگیه با احساساتت آینده ی خوشی که میتونی داشته باشیو خراب نکن اونم با این اوضاع اقتصادی که شب میخوابی صب بیدار میشی گوشت 10 تومن گرون شده

طرف میخاد متن امضاش انگلیسی باشه و مثلا پز بده اما انگلیسی بلد نیست،میره تو گوگل ترنسلیت یه متنی می نویسه بعد ترجمش رو عینا کپی میکنه تو امضاش،بعد هرکی امضاشو میبینه معنیشو متوجه نمیشه متن امضا رو کپی میکنه تو گوگل ترنسلیت تا معنیشو متوجه بشه  یعنی خود گوگل ترنسلیت به 50 زبان دنیا داره به خدا التماس میکنه که منو از دست اینا خلاص کن 
2706