2737
2734
عنوان

اومدیم پیش گله گوسفندمون‌ + عکس دخترم و سگش

| مشاهده متن کامل بحث + 1685 بازدید | 82 پست
بعضیاهم فقط باحیوونا خوبن اما جلوادمای دیگه تکبروغرور دارن وخودشونا بالاترازهمه میدونن

حالا ما که اینجوری نیستیم واقعا 

خیلی صاف و ساده هستیم با همه 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
بعضیاهم فقط باحیوونا خوبن اما جلوادمای دیگه تکبروغرور دارن وخودشونا بالاترازهمه میدونن

ديگه بايد ديد اون بعضيا دليل اينكارشون چيه اصلا اينطور هستن يا فقط قضاوت نادرست بقيس نميشه يطرفه جواب داد

شخصا نديدم همچين ادمايي رو 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ما که اینجوری نیستیم واقعا  خیلی صاف و ساده هستیم با همه

شما رانگفتم عزیزم.بعضیاراباچشم خودم دیدم سگ دارن ولی اخلاق خوبی با ادما ندارن

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
ديگه بايد ديد اون بعضيا دليل اينكارشون چيه اصلا اينطور هستن يا فقط قضاوت نادرست بقيس نميشه يطرفه جوا ...

من خیلی دیدم ادعای بزرگی میکنن فکرمیکنن بلانسبت خدا یاامام هستن کسی جزخدا بناید ادعای بزرگی کنه

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
2728
من خیلی دیدم ادعای بزرگی میکنن فکرمیکنن بلانسبت خدا یاامام هستن کسی جزخدا بناید ادعای بزرگی کنه

نميدونم عزيزم

چون همچين ادمايي نديدم و تا وقتي باهاشون روبرو نشم و هم صحبت نشم نميتونم راجبشون حرفي بزنم

ولي خودم هركيو ديدم كه با حيوونا مهربون بوده قلب خيلي پاكي داشته و قابل اعتماد و دوست داشتني بوده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

کجای فارسین عزیزم

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
نميدونم عزيزم چون همچين ادمايي نديدم و تا وقتي باهاشون روبرو نشم و هم صحبت نشم نميتونم راجبشون حرفي ...

همسایه مون هست که میگم ولی یه دوستی اینجادادم خیلی ماهه

شما رانگفتم عزیزم.بعضیاراباچشم خودم دیدم سگ دارن ولی اخلاق خوبی با ادما ندارن

مگه هرکی سگ داشت باید اخلاقش خوب باشه؟ اونم ادمه انقدر که بقبه اذیت میکنن و حرف مفت میزنن ممکنه عصبی بشه

انچه عقاب داخل قفس را پیر میکند غم قفس نیست، پرواز کلاغ های بی سروپاست.   
2738

من این توصیف شمارو تو قشر دیگه دیدم🙂

همسایه مون هست که میگم ولی یه دوستی اینجادادم خیلی ماهه

بعضيا شايد از ادما ضربه خوردن و بدي ديدن براي همين تمام محبتشون رو ميذارن براي حيوونا 

يا شايدم بد قضاوت ميشن يا شايد مشكل روحي رواني دارن و...

نميدونم مشكل اون بنده خدا چيه هرچي هست اميدوارم خدا بهش ارامش بده

❤️❤️

اينجا؟

حيوون داره؟😍

كدوم كاربره؟

مگه هرکی سگ داشت باید اخلاقش خوب باشه؟ اونم ادمه انقدر که بقبه اذیت میکنن و حرف مفت میزنن ممکنه عصبی ...

بحث من بدی نیست بحث بزرگی داشتنه مثلا میگه شما درشاًن من نیستی یافلانی نیست ما ازکی هستیم

بعضيا شايد از ادما ضربه خوردن و بدي ديدن براي همين تمام محبتشون رو ميذارن براي حيوونا  يا شايد ...

اره همین جاسگ داره البته مریضه نمیادسایت براش دعاکن مثل خواهرمه

بحث من بدی نیست بحث بزرگی داشتنه مثلا میگه شما درشاًن من نیستی یافلانی نیست ما ازکی هستیم

این که شما میفرمایین ممکنه هرکسی بگه حالا شما از کسی شنیدی که سگ داشته 

اره همین جاسگ داره البته مریضه نمیادسایت براش دعاکن مثل خواهرمه

انشالله حالش زودتر خوب بشه❤️

2706