2737
2734

کلا ب قرصای هورمونی اعتباری نیس....

منم باید الان بعد قرص جلو‌گیری پری بشم ک برم ای یو ای اما هنو ک هیچی..این دکترا نمیدونن چی بگن دیگع

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
کلا ب قرصای هورمونی اعتباری نیس.... منم باید الان بعد قرص جلو‌گیری پری بشم ک برم ای یو ای اما هن ...

دارم دیونه میشم از فکر دیگ آخه بااین همه قرص تاخیر برای چیه دیگ

والا دیگ پریود شدم میرم طب سنتی

🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارم دیونه میشم از فکر دیگ آخه بااین همه قرص تاخیر برای چیه دیگ والا دیگ پریود شدم میرم طب سنتی

چ مارک بی بی چکی زدی

؟؟؟؟

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
2728
مدیکور اول هاله انداخت بعد پخش شد بعدش محو شد کلا یک خط شد

عکس نداری ازش😐

بابا صبح یکی بزن، صبح بهترع....

اگ منفی بود...دمنوش بخور..زعفران... چیز گرم بخور

عکس نداری ازش😐 بابا صبح یکی بزن، صبح بهترع.... اگ منفی بود...دمنوش بخور..زعفران... چیز گرم ...

دوباره دارم قطره میخورم ک پریودم بیاد صبح گذاشتم منفی بود 

این قرص متفورمین بهم نمیسازه همش باعث تاخیر ام میشه والا همیشه مرتب بودم از وقتی متفورمین میخورم همش اینجوری میشه 

هرچند دکترم قبول نداره میگ باعث تخمک گذاری میشه ولی چرا پس این چهارماه ک دارم میخورم اینطور میشه وگرنه قبلا مرتب بودم 

🌷

بجای متفورمین قرص گلوکافوژ بخور

2738