2737
2734
عنوان

اونایی که مریضی دارین اگه بهتون میگفتن با یه مریضیه دیگه عوض بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 62 پست
بیماری قلبی دارم  فکر نکنم هیچی بدتر از خودش باشه

دیییسک😭

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كاش ميدونستى من حاضرم تمام بيمارى هاى دنيا رو بگيرم تا سرطان ازم دست برداره سرطان بدترين بيماريه علا ...

بیا با من عوضش کن به خدا دیسک کمر نابودم کرده لعنت بهش همش درد داری

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
2731
این مشکل بیشتر بیرونیه و چیزاییه که نمیتونم تغیرش بدم خوب خواستم معاوضه کنم 😂

منم دارم و همین طور فکر میکردم

منم میتونم شرایط رو عوض کنم

اگه الان باز تو اون شرایط باشم و به زمان قبل برگردم سعی میکنم کمتر روشون فکر کنم و اهمیت بدم 

اون موقع بالغ نبودم

ولی خب بازم زندگی همینه

2738
دیسک عملش کار یک ساعته نهایتا،چرا با سرطان عوض میکنی؟!🙄

به خاطریکه با سرطان میمیرم نهایتش بعد از دو سه سال ولی دیسک همش درده و رنجه تا اخر عمرت حتی با عمل و اونم باید بعد از عمل بازم رعایت کنی مثل لاک پشت کاراتو انجام بدی😭

ی بیماری نادر🤒

گرفتی ملتو؟

منم دارم و همین طور فکر میکردم منم میتونم شرایط رو عوض کنم اگه الان باز تو اون شرایط باشم و به زما ...

الان بهتر شدی؟

آخه بعضی چیزا رو نمیشه عوض کرد و مستقیم رو همممه چی اثر داره.

واقعا سخته

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
دیسک که بیماری لاعلاجی نیست بزرگش کردی

واااای خدا خدا کنه هیچ کقت درگیرش نشی سخت ترینه به زمین میزنه ادمو واقعا😭

دائم ن وای سخته گذرا ایشالا عزیزم من که قرص می خورم  

پس معاوضه کردن با سرماخوردگی خیلی بی انصافیه

.

.

بهتره با یه خراش کوچکولو عوضش کنیم🤣🤣🤣🤣🤣

.

.

به جای افسردگی و دیگر مشکلات من به سلامتی گوش و چشم و پا هو دست فکر میکنم

اگه فلج بودم؟؟

هرچند مشکل زبانی و گوش دارم ولی زیاد نیست و راضی هستم و خدا رو به این خاطر شکر میکنم البته بهتر هم شدم

2706