2726
عنوان

یه کت لی ابی یخی خریدی چه شالی باهاش ست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2077 بازدید | 87 پست
متاسفم برات که اشتباه کردی . خیلی رنگا بهش میاد که

خب ست کردن خیلی مهمه چون یخی هست و الان فصل پاییز نمیدونم چی بگیرم 

دوستان گل تاپیکای جنجالی رفتید منم تگ کنید 😄 مرسی عشقولیا 🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با شال قرمزِ آتیشی، زرد یا نارنجی خیلی قشنگه، من دقیقاً همین رنگارو با کت لیِ آبی میپوشم

شلوار هم سورمه ای ؟

جین هیچ وقت از مد نمی افته 😐تاحالا دیدی مثلا شلوار جین مد نباشه مکمل رنگ جین هم قرمزه استارتر

خب شلوار یخی یا سرمه ای ؟

2728
خب کتم رنگش یخی بهش میاد ؟ 

خوب به یخی همه رنگ.میاد میتونی ست شتری و یخی بزنی اونم خوشگله مشکی یخی قشنگه میتونیم شلوارتم یخی برداری خاستی شلوار و شال بگیری کتت و بپوش برو ببین کدوم بهش میاد اما من خودم اگر بودم صدرصد با صورتی طوسی ستش میکردم یا شتری رنگ شتری یک قهوه ای قشنگیه بین قهوه ای و زرد و نارنجی خیلی خوشم میاد ازرنگش

یعنی زیرش بلوز اجری بپوشم ؟ شلوار و شال چی ست کردی ؟

خب من بخوام بیرون برم و حجاب کنم ،روسری و مانتو و شلوار مشکی یا هر سه تاش کرم  یا هر سه تاش سرمه ای پر رنگ (شلوارم لی سرمه ای)

ولی بخوام به مهمونی برم که روسری سر نکنم کفش آجری و بلوز آجری با شلوار لی آبی پر رنگ مایل به سرمه ای میپوشم 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
خوب به یخی همه رنگ.میاد میتونی ست شتری و یخی بزنی اونم خوشگله مشکی یخی قشنگه میتونیم شلوارتم یخی برد ...

رنگ شال رو پس از بین شتری و طوسی و صورتی انتخاب میکنم و ساده میگیرم ، شلوار جین سرمه ای دارم یخی هم دارم ولی تنگ شده بهم ، بنظرت با سرمه ای بپوشم چند رنگ میشه تیپم ؟

با کلاه دختر ونه سفید😆😆😆😆

اره ولی بیرون نمیشه با کلاه 

اخه کلاه تنها باید گذاشت که گیر میدن 

رنگ شال رو پس از بین شتری و طوسی و صورتی انتخاب میکنم و ساده میگیرم ، شلوار جین سرمه ای دارم یخی هم ...

اره بابا با همون یخیه بپوش من سایزم العان شده 44 اما شلوارایی که مال زمانی که سایزم 36 بود و میچپونم تو تنم بپوش بره تنگم شده عیبی نداره 😂😂😂😂😂 اگر دوتاشو یخی میپوشی شال مشکی هم عالی میشه ها

2706