2733
2734
عنوان

مادرشوهرم خودش حقوق داره یه بردارشوهر مجردم دارم داره کار میکنه ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 44 پست
شما  یکی دو تا قرعه کشی سنگین شرکت کن که پول تو دست شوهرت نمون ه . شوهرت رو بپز بگو با همین قر ...

من باردارن هرماه کلی خرج سنو و آزمایشام میشه و شوهرم کم میاره ولی بازم دلش میخاد به همه کمک کنه

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

تقریبامثل ما پدرشوهرم حقوق داره ۴ تا برادرشوهرم دارم یکی از یکی پولدارتر اون وقت وسیله که بخوان بخرن زنگ میزنن شوهر من بخر بیار اون وقت ما حقوقمون برای خودمون به اخر ماه نمیرسه من از خریدام میزنم تا پولمون پس انداز بشه اون وقت اونا زنگ میزنن پول میخوان 

🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالم بهم میخوره از ادمایی ک دائم میگن نداریم و فکر طرف مقابل نیستن

خیلی خوب میفهممت خواهر شوهرمنم عقده هر هفته لیست خرید میده شوهرم بخره ببره

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2728
تقریبامثل ما پدرشوهرم حقوق داره ۴ تا برادرشوهرم دارم یکی از یکی پولدارتر اون وقت وسیله که بخوان بخرن ...

واای خانواده شوهر منم اینجوریننن روانیم کردن

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

برا منم دقیقن همینطوره ولی فقط وقتی میریم شهرشون اینکار رو میکنن اینقد اعصابم خورد شد ک دو ساله من نمیرم ک نبینم، خیلی حرص ادم درمیاد اونا با شوهراشون میان ما باید بریز ب پاششون رو خرج بدیم

ی بار ک قسط قسط کرد بگو وام و برا چی گرفتن؟

وام رو برا ماشین ک سالها پیش پدرشوهرم گرفته

2738

تنها راهش اینه یکبار مادرشوهرو خواهر شوهرتو بشوری بندازی کنار هرچی تو دلته بهشون بگو دعوایی بنداز که جرات نکنن دیگه بگن نداریم والا به خواهرشوههرت بگو مادرت نداره خیلی ناراحتی خودت برو سرکار خرجشو بده اگه شما نداری ما هم نداریم قشنگ به ننه اش تیکه بنداز بگو مناعت طبع نداری مثل گدا ها دستت جلو ما درازه یه لباس که نمی خوای پوشیدی ببر بهش بده بگو چون نداری دلم برات سوخت بیا لباس من ماله تو که خجالت بکشه بگو می خوام بچه بیارم خرجش زیاده نمی تونیم بهتون کمک کنیم برو پوشش کمیته امداد

اره راست میگه

کاش واقعا ندار بشن اونایی که میگن نداریم مادر شوهر من میلیاردره.خونه ماشین کلی پول تو حساب بانکی زندگی و خرجای انچنانی بعد هروقت شوهرم ازش کمکی میخواد میگه ندارم تو باید خرج کنی میگم ایشالا بحق علی ندار بشی زن که هیچ رحمی تو وجودت نیس

خواهرشوهر منم همینه... طبقه پایین خونه مادرش میشینه مفتی بچه هاش هم خواب و خوراکشون خونه مادربزرگشون ...

آفرین.عاااالی

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

شاید باورت نشه اما این مشکل تقریبا واسه نود درصد هست حالا کم و زیاد.من خودم با وجود اینکه هیچ کاری خونواده شوهرم برام نکردن یعنی هیچ کاری ها ازمون پولم میخوان همیشه با وجودیکه من خودم نهایت تلاشمو میکنم که صرفه جویی کنیم وسایل لازم رو بخریم یا پول پیش رو بیشتر کنیم چون امسال دیگه باید بیشتر بدیم ولی باورت میشه خیلی خیلی تلاش کردم تا شوهرم خودش قبول داره واقعا وظیفه ما نیست که به اونا پول بدیم مگر واجب بازم یه وقتا میخوان میدیم و من خیلیم حرص میخورم چون کار شوهرم سخته خودمم بیکارم فعلا اما بازم میگم خونوادشه دیگه خودتو درنظر بگیر دلت واسه خونوادت چجوری میشه انشاالله خدا بیشتر بهتون برکت بده با اومدن نی نیت ولی از الان خرجای لازمتو بهش گوشزد کن همش و اصلا کاری نداشته باش به اونا میده یا نه اولویت خودتی و نی نی شکمت

2706