2726
عنوان

شوهر الکلی

11729 بازدید | 76 پست

سلام بچه ها من خیلی خستم ۲۲ سالمه دوتا بچه پشت هم دارم خیلی اذیتم میکنن ....متاسفانه شوهرم اعتیاد ب مشروب داره و هرشب خیلی میخوره و منم میزنه همش عصبیه حرکات عصبی از خودش در میاره  من دوسش دارم ولی خیلی اذیتم میکنه ذات مهربونی داره وضعشم خوبه ولی اذیت کن هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر منم چندين سال مشروب ميخورد اونم بيرون از خونه تا حدى كه موقعيت مكانى و زمانى رو از دست ميداد ميدونم چى ميكشى 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

ترك الكل راحته ولي بايد تمامي افرادي ك ب الكل ختم ميشن حذف كنه

خودت پايه عشق و حالش باشي تا از سرش بيفته

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

خیلی بدهن هست و متاسفانه بچمم فوش یاد گرفته همه ای زندگی ما رو ب مسخره گرفته هیچی براش مهم نیس بساطشو جلوی ما پهن میکنه حتی درست ام میکنه اوایل تو کار خونه کمک میکردالان اصلا همشم موقع مستی میاد کنارم دیگ بخاطر بوی گند دهنش ارش بدم امده دوست ندارم باهاش نزدیکی کنم

کیو دیدی از اعتیاد خسته بشه عزیزم؟بجز ۱ درصد که اونم باز برمیگردن

خیلی ها ترک کردن البته اراده میخواد که مواد و الکل از آدم میگیرن خیلی سخته 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
بزرگتر نداره به دادش برسن؟!! پدرى مادرى برادرى اينجورى كه نميشه ادامه داد!

اونا اصلا براشون مهم نیس وقتی میگم میگن مجردی اینجوری نبوده در صورتی ک بوده و خودشنم خبر داشتن

خیلی بدهن هست و متاسفانه بچمم فوش یاد گرفته همه ای زندگی ما رو ب مسخره گرفته هیچی براش مهم نیس بساطش ...

اونم یه نوع اعتیاده واقعا، اگه نخوره مثل معتادها حالش بد میشه، اگه میتونی باهاش صحبت کن ببرش زیر نظر دکتر ترک کنه، شوهره منم میخوره ولی مناسبتی چیزی باشه ، نه هر شب

2706