2733
2734
عنوان

چیکار میکنید رابطتون باشوهرتون بهتر بشه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 72 پست
همینکه بحث نکنی و با آرامش حرفای خودتو عملی کنی خوبه

من متاسفانه خیلی زود جوشم😬

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ما برا اینکه همدیگه رو ناراحت و عصبی نکنیم جریمه گذاشته بودیم . هرکی تخلف میکرد جریمه مینداخت قلک . اسمشم روش مینوشت

سر سال قلک رو میشکستیم . هرکی بیشتر پول انداخته بود بازنده بود و طرف مقابل همه پولارو می برد برا خودش

در نتیجه برا اینکه پول نندازیم مراقب رفتارمون بودیم . دعوا نمیکردیم قهر نمیکردیم. خیلی خوب بود

الان یکساله انجام ندادیم ولی باز میخوام قلک بذارم

خدایا هر لحظه تو را شکر  ممنونم بابت هدیه قشنگت    دوستای عزیز منو تو تاپیکای ختم و داستان زندگی صدا کنین . ممنونم از همتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محبت و محبت و عشق😂😂

اگه خانواده ها میذارن رفت و امد داشته باشین البته

وقتی با هم فیلم میبینین خودتو تو بغلش جا کن

بوسش کن

شبا یکم بیدار باشین با هم حرف بزنین

موقع غذا خوردن حواست بهش باشه

مثلا واسه خودت نوشابه میریزی برای اونم بریز

ی وقتایی بهش اس بده بگو دلم برات تنگ شده و اینا

هر کسی یه اخلاق و قلقی داره باید پیداش کنی 

ولی احترام گذاشتن یه اصل کلیه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2731

ببخشید اسی جون میشه برای تاپیک اخرم گزارش بزنید لطفا

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫
زیاد از حد محبت نکن و خودتو وابستش نشون نده

کار از کار گزشت این کارو کردم😅🤣🤣

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

باید برا خودت ارزش قایل باشی. اول خودت بعد اون..... هیچوقت خودتو دست کم نگیر👊

۱۴۰۱/۱/۱۰   امروز صدای قلب کوچولوشو شنیدم. بهترین حس دنیا😍 دعا کنین بمونه برام💚 از سقط متنفرم دیگه نمیخام تجربه ش کنم😢 انشالله خدا برای همه ی اونایی که منتظرنی نی هستن معجزه کنه. آمین💋💚💜💙💛۱۴۰۱/۲/۱۷  امروز رفتم سونوی ان تی....گف نی نی م دخمله😍خدایا ازت ممنونم که هوامو داری💄💅👠👗👸💗۱۴۰۱/۲/۲۲ امروز دکتر گف چون توی فامیلتون مشکل ژنتیک دارین حتما برا نی نی ت ازمایش سلفری بده. هزینه ش خیلی زیاده. فقط خداکنه بچه م سالم باشه😢۱۴۰۱/۳/۷هنوز جواب سلفریم نیومده جون به لبم کرده این آزمایشگاه. 😕اگه به لطف خدا سالم باشه میخام به خانواده همسرم بگم که باردارم. 😐۱۴۰۱/۳/۸امروز جواب آزمایش سلفریم اومد. خداروشکر بچه م سالمه😍😍از خوشحالی به مرز سکته رسیدم😜💃۱۴۰۱/۳/۲۸امروز بدترین روز زندگیمه حس میکنم کیسه آبم پاره شده. نصف شب که شوهرم بیاد میرم زایشگاه براچکاپ.....خدایا دخترمو از تو میخام فقط😭😭۱۴۰۱/۳/۲۹خدایاشکرت مشکلی نبودـ ترشحاتم مال کیستی هست که تو تخمدون چپم رشد کردهـ .بچه م سالمه....عاشقتم خدای خوبم😍😍😘😘1401/6/27امروز 32هفته م رفتم واسه وزن نی نی .دکترگف وزنش کمه 1600.شایدم صد گرم کمتر یک هفته هم کمتر از سن بارداریمه😓🥲کیست توی تخمدانمم خیلی بزرگ شده همش آبه خدا کنه نترکه برام شر درست نکنه🥺🥺وضعیت بچه مم بریچ هست فعلا سزارین پیش رومه😑خدایا امروزم دلم گرفته دخترمو مثل همیشه میسپارم به خدت. 💚التماس دعا مامانای مهربون نی نی سایت💚1401/7/21بلخره نی نی من امروز شش روزه شده. با وزن 1900تو هفته سی و پنجم بارداری دنیا اومد.....متاسفانه مسمومیت حاملگی دچار شدم و با فشار20اورژانسی سزارین شدم‌‌....خیلی خیلی ریزه.یک‌کم هم وزن ازدست داده. خدایا کمکم کن دختر نازمو بسلامت بزرگش کنم و این روزای سخت تموم بشه❤️اینم از خاطرات تلخ و شیرین بارداری من.🌷🌷🌷🌷💚وزن یکماهگی2400🧡وزن دوماهگی3600💙وزن چهارماهگی5100♥️وزن شش ماهگی 6200🩵وزن نه ماهگی 7200🩷وزن یکسالگی۸۵۰۰😍😍۱۴۰۲/۷/۱۵اولین تولدت مبارک عشقم🎉🎉🎉🎉وزن 16ماهگی 9500💚وزن۱۸ماهگی ۱۰
2738
قربون صدش برو اقاییم مرد من عاشقتم خیلی قدرت میدونم ممنونم که منو به عنوان همسرت قبولیدی واس خوشبختی ...

😐 😐 😐 شما فقط مشاوره بده خدای مشاوره ای بخدا. ممنونم منو به عنوان همسر قبولیدی😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑 اَى خِدا

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
ای جونم الهی که خوشبخت بشی به حق 5 تن اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای امضام دعا می کن ...

اره عزیزم مرسی شماام خوشبخت باشید

من متاسفانه خیلی زود جوشم😬

نباید بحث کنی باید با پنبه سر ببری ،با آرامش و لبخند هم اون راضی هم تو راضی

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
اخ اخ که این دومورد یه موجود بی درک و سواستفاده گر از مرد میسازه  دیدم که میگما

دقیقا.مرد هرچی بهش نزدیک تر بشی ازت دور میشن

عاشق زنهای مستقل و قوی هستن

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

احترام خیلی مهمه 

احترام بزار تا احترام ببینی 

حتی اگه از خونوادش دلخور شدی هیچ وقت بدشون رو بهش نگو 

سعی کن حرمت بینتون حفظ شه هیچ وقت یه شوخی یا یه جک زشت براش تعریف نکن حرمت بینتون می شکنه 

به اندازه محبت کن 

الان زمان بهتر شدن رابطه نیست نامزدی گذاشتن برای آشنایی و شناخت و....سعی کن بدون تعارف و رک همه چی ب ...

ببین عزیزم تو دوران نامزدی نمیش کامل شناخ آخه یهو آدما عوض میشن ک خودتم متعجب میشی.... خیلیا سال هاس زیر ی سقفن ولی هنوز نفهمیدن طرف سرشو به کدوم سمت چرخونده معیار ها نظر ها روز ب روز عوض میشه و همینطور اخلاق و... 

فعلا حالم خیلی خوب خرابه💔🥀
2706