2733
2734

سلام بچها من میخوام آموزگار ابتدایی شرکت کنم

کیا اینجا دارن درس میخونن چه کتابایی میخونین؟؟؟؟

بچها کودومتون پارسال قبول شدین چه کتابی خوندین؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شرکت کردم ولی نه آموزش پرورش... معارف دین و زندگی دبیرستان و اندیشه سبحانی میخونم.از سایت ای استخدام کتاب عمومی گرفتم تست های عمومی میخونم... مهارت هفت گانه هم میگن کتاب سبز علی گل...تخصصی هم میخونم

میشه یک صلوات مهمونم کنید به حاجتم برسم    
2738
رشتمون فرق میکنه عزیزم ولی واسه عمومی این کتاب

اسم كتاب چيه

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
من نتونستم شرکت کنم رشتہ ام نبود😔

منم دقیقا 

رشته ای که میخواستم شهرمون نداره فرهنگیان☹یکسال هدفم این بود هیشکیم بهم نگف همچین رشته ای نیس اصلا خیلی عصابم خورد شد

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗
2706