2703
2553
عنوان

زن‌ عموی جوگیرِ من

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 89 پست
من شاید دیر ب دیر اونم خونه ی کسی ببینمش

همونم ب بچهات یاد بده طرف بچش نره اینجور ادما توهم خودبزرگ بینی دارن

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چ صگه سلیطه ای هس بهش بگو سلیطه گری نکن دفعه اخرت باشه دخترمو میزنی 

همون پسر براش...اخر 

خدا خرو میشناخته بهش شاخ نداده 

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
2456

میدونم که جنسیت توی این دوره زمونه معنی نداره ولی با این آدم مثل خودش حرف بزن توجمع الکی بحث بنداز بگو شکر خدا من مادر شوهر نمیشم فردا عروس بهم هزارتا تیکه بندازه مادرزن میشم جام رو سر داماد و عروسمه

یا بگو اونایی که دختر ندارن غریبانه میمیرن عروسا خوشحال میشن 

میدونم این حرفا چرتو پرته ها ولی جوابشو اینجوری بده

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
احتمال زیاد دلش دختر میخواسته اینجوری میکنه که کسی نفهمه 

نه بابا 

از همون مجردیش میشناختمش

همش میگفت از خدا میخوام بچم پسر باشه از دختر بدم میاد 

حالا من کار ب این ندارم خب هرکی علاقه ای داره 

اما پز دادنش برام غیرقابل هضمه

بهش بگو زمانی ک ادم پیر میشه دختر عصای دست و کمک دست ادم میشه ن پسر 

والا بوخودا

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2714

عصر جاهلیت عربا تموم شد و همچنان عصر جاهلیت تو ایران ادامه داره....    

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

وای منم یه دختر دارم عاشقشم وقتیم باردار بودم دعا میکردم دختر بشه همه هم میدونستن الان جاریم پسر آورده یه سره پسر پسر میکنه تا یکی حاملهمیشه دختر داره یجوری میگه دختر داره که عصابم بهم میریزه تصمیم دارم این دفه قهوه ای کنم

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤

من خانواده خودم پسرروهمه کار می‌کنند براش تنها کاری که برای دختر انجام میدن شوهر دادنشه بعدش خونه ماشین همه مال پسر وقتی پدر مادر پیر میشن همه میریزن سردختراش که وظیفه دختراش هست بیان کاراش و انجام بدن آخه شما دختر بیچاره رو هیچ وقت آدم حساب نمیکنید بعد وقت حمالی داخل آدم حساب میشن،😠

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

ولش کن بابا😂بزار با خودش خوش باشع

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

تو هم جوابشو بده این چه حرفیه والا منم پسر دارم ولی هیچوقت اینطوری برخورد نمیکنم خواهرم دوتا دختر داره بیشتر دخترای اونو ناز میدم تو جمع چه قدر بی فرهنگن میخواستی دختر تو بگیری بگی دستش نکن یه وقت طلاش میریزه گدا خر خریده

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2706