2737
2734

من و جاریم خیلی جور بودیم و گاهی غیبت خانواده شوهر کردیم سرزنش نکنید ک خیلی عذاب وجدان دارم. بعد جاری دیگم اومد گفت ک خواهر شوهرم گفته هرچی من ب جاری بزرگم گفتم میره ب خواهر شوهرم میده و ناراحت بوده گفت حواست جمع کن بعد من دلم پر بود یکم بد و بیراه پشت جاریم ب جاری کوچیکم گفتم ک ازش توقع نداشتم و... خلاصه ازش بد حرف زدم الان میخام بگم ک پشیمونم چی بگم آخه میترسم بهش خبر بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ای بابا چقدر ما اینجا بگیم به جاری اعتماد نکنید ازپشت خنجرمیزنن،حالام حرفارو زدی تموم شده رفته دیگه تکرار نکن دیوار حاشا که بلنده اگه رفت گفت بگو دروغ گفته خواسته بین ماروبهم بزنه کی به کیه،،،هرحرفی پیش جاری بزنی باید خودتو واسه یه دعوای اساسی آماده کنی چون دیریازود واسه خودشیرینی حرفارو کف دست همه میزارن

خدایا مسافر 
ترسیدم

حالا فکرتو درگیر چیزی که پیش نیومده نکن ایشالا این کوچیکه راز دار آزاب درمیاد،ولی من تجربه دارن پیش جاری هیچی نباید بگی من که با حاریام شماره همدیگه رو هم نداریم اصلا باهم غیر از سلام خوبی چیزی نمیگم آرامش دارم واسه خودم

خدایا مسافر 
چجوری سر حرف را باز کنم

خوب عزیزه دلم برا چی ناراحتی؟

پشت حرفی که زدی بایست

یه زن قدرتمند هیچ موقع حرفشو نه عوض میکنه و نه میترسه 

به قول معروف نترس بلکه بترسون

جوری خودت رونشون بده که حتی جرات نکنن بیان ازت در مورد حرفی که زدی سوال کنن

چه ساده ای دختر