2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
کاملا شبیه سرماخوردگی واسه بعضی ها 

من الان داداشتم ۱۲ سالشه فقط حالت تهوع داره و کمر درد رفته دکتر اطفال گفتن باید بستری بشه ولی هنوز ازش ازمایشی نگرفتن میترسیم بستریش کنیم بدتر اونجا مریض بشه اخه این دکتره به همه میگه بستری بشید

من الان داداشتم ۱۲ سالشه فقط حالت تهوع داره و کمر درد رفته دکتر اطفال گفتن باید بستری بشه ولی هنوز ا ...

منم همسرم‌و پدرم گفتن باید بستری شه خودمون خونه اوردیم

ما شرایط نگهداری خونه داشتم برادرم پرستار از پدرم‌مراقب ت کرد

جاری و برادر شوهرم‌پزشک کلا مراقب همسرم بودن 

با وحود حال هر دو خیلی بد بود ولی خداروشکر الااان عااالین

من از دیشب احساس سردی میکنم تو بدنم ابریزش بینیم دارم پاهامم درد میکنه بنظر شما کروناس؟ تب ندارم سرف ...

من خودم هیچ علایمی نداشتم فقط کمی خستگی بویایی م از دست دادم..

شک‌رو کرونا بزار و حسابی مایعات بخور ..بخور نگیر که تو مجاری بیتی چیزیه تو ریه ت نره..

دم نوش روری یک‌نوع بخور چون زیادی معده درد میاره

اب هویج بخور تب بدن پایین‌میاره

یام خام پودر کن روزی یک قاشق ش دم کن‌مثل چای سبز نجوشه فقط بخور گلو صاف میکنه..

منم همسرم‌و پدرم گفتن باید بستری شه خودمون خونه اوردیم ما شرایط نگهداری خونه داشتم برادرم پرستار از ...

من داداشم الان خیلی کمر درد و حالت تهوع داره گفتن بستری بشه دارم دیوونه میشم خودمم علائم گوارشی دارم من یه بار ماه رمضون گرفتم و خوب شدم خودم به درک دارم بخاطره خانوادم چل میشم

2706