2726
عنوان

من میخام بلاگر بشم 😐 ولی نمیخامم ثانیه ب ثانیه زندگیموبزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2204 بازدید | 92 پست

یه دختره هست عاطفه مشهدیه تویه خونه فسقلی ۴۰متری زندگی میکرد سرسه سال هم خودشوشوهرش ماشین خریدن هم هزارجور عمل ولمینت ولنز واسه خودش ردیف کرده تازگی ها هم یه پنت هاوس خریدن شوهرشم معلم ورزشه درآمدآنچنانی نداره روزی ده تا تبلیغ رومیزاره

خدایا مسافر 
هیچ تکنیک و علمی نداره دختره فامیل ما بی هنر و بی تکنیک و بی سواده تو این کاره... اسمم نمیبرم همه ...

تکنیک و علم داره البته برای پیج درست و حسابی

ولی خب برای پیج خاله زنک بازی، تکنیک نمی خواد. یه سری زن ساده نیازه که تو ایران هم زیاده متاسفانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما ک نباید خودتو نشون بدی کافیه فن پیچ ی ادم معروف بشی و فارورات بره بالا و تبلیغ بگیر و درامدزایی کنی 

مث من ک تازه شروع ب کار کردم😄

چون دوسندارم کسی ت زندگیم دخالت کنه بلاگریو دوسندارم

خدایا نجاتم بدهههههههههه😤😣
یه دختره هست عاطفه مشهدیه تویه خونه فسقلی ۴۰متری زندگی میکرد سرسه سال هم خودشوشوهرش ماشین خریدن هم ه ...

پنت هاوس نیست که 😂 خونه ای که خریده طبقه اوله اما چون بالای مغازس بالکنش خییلی بزرگ شده و صد متر شده ، عکسهای خونه جدیدش رو گذاشته بود ، یکی دوتا واحد همسایه بالایی دارن یعنی اینا طبقه اولن

لطفا برای بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرستید ممنونم
2728
پنت هاوس نیست که 😂 خونه ای که خریده طبقه اوله اما چون بالای مغازس بالکنش خییلی بزرگ شده و صد متر شد ...

والا منم شنیدم گفتن خریده خودم پیجشو دنبال نمیکنم،یه بار سه سال پیش قرار بود برام تبلیغ بزاره طی کردیم باهم ۵۰۰تومن اون موقع هنوز فالوور زیادی نداشت بعدش دبه کرد گفت نرخ گرون شده یه تومن بده منم هرچی ازدهنم دراومد بارش کردم وبلاک شدم به همین راحتی😒😊

خدایا مسافر 
البته از هیچی در نمیارن اونم تکنیک خودشو داره، علم خودشو می خواد و کلی وقت باید بذاری

خداوکیلی من بوتیک دارم تا به حال با دوتفرشون کار کردم تبلیع دادم انقدر بد برخورد کردن و دیر به دیر جواب دادن و ...من ناراحتم از دستشون بابا فقط چندکا از مابیشتر فالوور دارین مفتی هم که کار نمیکنن یا محصول یا پول یا محصول با پول  

درخواست دوستی قبول نمیکنم

اولین گزینه ژل لب و ارایش خیلی غلیظ

گرینه ی مهم تر پروتز سینه😐

و چال گونه ی خیلی خیلی فرورفته

بعدم‌عشوه ی خرکی

همینا

البته بلاگرای خودمونو میگما

نه مثلا بیای خودتو با هدی بیوتی مقایسه کنی

والا منم شنیدم گفتن خریده خودم پیجشو دنبال نمیکنم،یه بار سه سال پیش قرار بود برام تبلیغ بزاره طی کرد ...

آره خریده اما پنت هاوس نیست ، اما چون خونش طبقه اول و زیر خونشون مغازس یه بالکن صد متری داره خونه جدیدش ... 

لطفا برای بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرستید ممنونم
تکنیک و علم داره البته برای پیج درست و حسابی ولی خب برای پیج خاله زنک بازی، تکنیک نمی خواد. یه سری ...

اصلا پیج درست و حسابی وجود نداره 

همشون همینجوری با دروغ و مسخره بازی و گذاشتن زندگیشون تو اینستا پیجشون رو بالا بردن

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
یه دختره هست عاطفه مشهدیه تویه خونه فسقلی ۴۰متری زندگی میکرد سرسه سال هم خودشوشوهرش ماشین خریدن هم ه ...

من انفالوش کردم اونو ، جالبه هی میگفت ترخدا ناراحت نشید من خونه خریدم🤣😐 نمیدونم چرا تصور میکرد همه فالوور هاش مثل خودشون گدا گشنه ان که از خونه خریدن بقیه ناراحت بشن که هی تکرار میکرد 

خونش هم‌ خیلی معمولیه پنت هاوس نیست 🤔 ، یجوری اولش میگفت فکر کردم قصر خریده ، خونه خود من از اون قشنگ تره بنظرم معمولیه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
تکنیک و علم داره البته برای پیج درست و حسابی ولی خب برای پیج خاله زنک بازی، تکنیک نمی خواد. یه سری ...

فریلنسر چنتا پیج ددست و حسابی بهم معرفی کن برای تبلیغات لازم دارم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
اولین گزینه ژل لب و ارایش خیلی غلیظ گرینه ی مهم تر پروتز سینه😐 و چال گونه ی خیلی خیلی فرورفته بع ...

نه اتفاقا همه ابنجوری نیستن

یه خانمه هست عطیه 

اصلا خوشگل نیست هیچ عملی نکرده

خیییلی ساده 

یه خونه نقلی داره با کلی گل و گیاه

فقط قلمش خوبه 

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.
2706