2726

سلام دوستان

یکماهه خودم ابروهامو ریموو کردم جاش خیلی قرمزه و الان داره رو به تیرگی میره تجربه ایی اگه توی این مورد دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من محدود ۳ سال پیش قاب و سایه انجام دادم از همون اولش پشیمون شدم و دنبال راهی واسه پاک کردنش بودم،ی ماه پیش ریموو کردم.اووووه نمیدونی چقدر خروج رنگ داشتم،الان خیلی کمرنگ شده ی هاله صورتی مونده البته پماد ترمیم کننده استفاده میکنم و خانوم که کار ریموو رو واسم انجام داد گفت حدود دو ماه طول میکشه که نتیجه معلوم بشه

رویای ما به حقیقت پیوست، قلبهای ما به هم پیوست و زندگی آغاز شد،به تو رسیدم در اوج آسمان عشق،این بود قصه ی من و تو و سرنوشت تو آمدی و دنیا مال من شد،همه ی انتظار و دلتنگی ها و غصه ها تمام شد،تو آمدی و عشق آمد و پیوند ما در کتاب عشق ثبت شد،باور نداشتم مال من شده ای،لحظه ای به خودم آمدم و دیدم همه زندگی ام شده ای،عشق معجزه نیست، حقیقتی ست در قلب ها که پنهان است،به پاکی عشق، به لطافت با تو بودن... ما با هم آمده ایم که به همه ثابت کنیم معنای عشق واقعی را❤️❤️
2706