2733
2734

دوستان میشه لطفاً اگه درباره این بیماری چیزی می‌دونه بگه خواهرم فقط زیر گلوش سمت چپ اندازه یک فندوق ورم کرده و وقتی دست می‌زنیم زیر دست بازی می‌کنه اصلا مطمئن نیستم که این بیماری باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دوم دبیرستان گرفتم.یه هفته استراحت کامل.مال من هردوطرف گلوم بود و بشدت درد داشت و ورم کرده بود.کلی دارو داد که بیشتر فک کنم مسکن بود.غذا سبک و نرم باشه که راحت بتونه ببلعه.استراحت.مامانم میگفت نباید زیاد تحرک داشت

من همین یه دونه ام!
2738

عزیزم اریون خیلی شیوعش کم شده پس نمیتونیم ب طور قطع بگیم و درمان خاصیم واسش وجود نداره 

شنواییش کم شده؟

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

دكتر تشخيص داده يا خودتون احتمال ميديد؟

تب هم داره؟

اريون از گوش و به سمت لپ ورم بكدست ميكنه وروم به چشم مياد  اگر پايين گلو هست حتما دكتر ببريد سونو كنند ممكنه لوزه يا تورم غدد لنفاوي باشه

حدود ۱۰ روز تا ۱۴ روز طول درمانشه .بهش بیشتر سوپ و مایعات بدید چون موقع خوردن و جویدن دردش میگیره .زیر گلوش و با شال نخی شل ببندید اصلا سفت نکنید فقط اینقدری که سرما بهش نزنه .بیشتر هم استراحت کنه و دراز بکشه

نچ اریون نیس ببرش دکتر😐 ببینه چیه اوریون خیلی  وقته شایع نیس کاش کرونا هم بشه اوریون بگید الهی امین😐  ببر ببین مشکل عفونای نداشته باشه  اینجا که دکتر نیستن عزیزم بیماریش شاید عفونی باشه بدتر بشه بدو

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
2706