2737
2734
عنوان

معجزه پرپشتی مو

2441 بازدید | 9 پست

از چیزی تجربه گرفتین؟ چی خوبه ؟

تا پنج ساله دیگــه به خواسته ات میرســی به شرط اینکه از امروز شروع کنی🐰💕پ.ن: این جمله واقعا تاثیر گذاره.😌🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تنبلی دارم گلوله گلوله می ریزه، البته نمیدونم از تنبلیمه یا نه

منم 😥

میشه واس سلامتی امام زمان(عج)صلوات بفرستی؟❤مرسی نازنین حاجتت روا الهی😍❤خدا وقتی نخواهد👌🏻عمر دنیا سر نخواهد شد👌🏻گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شدو تا وقتی نخواهدبرگی از کاجی نمی‌افتد.....و باغی از هجوم داس هاپر پر نخواهد شدخدا وقتی نخواهددانه ای کوچکتر از باران گلی بالا رونده مثل نیلوفر نخواهد شد...و کرم کوچکی ؛ پروانه ای زیبا نخواهد شد...خدا وقتی بخواهد غیر ممکن می‌شود ممکن...ولی وقتی نخواهدواقعا دیگر نخواهد شد.👌🏻
2731
ناشتا بخورم؟

اره عزیزم اگه ناشتا نتونسی عصرم میتونی بخوری یه مدت دم کن بخور معجزه میکنه اینقد حالت خوب میشه خاله منم تنبلی داشت برای پریود شدن میخورد یهو باردار شد تو سن 42سالگی بعد ده سال ناباروری فقط اگه بچه نمیخوای مراقب باش

اره عزیزم اگه ناشتا نتونسی عصرم میتونی بخوری یه مدت دم کن بخور معجزه میکنه اینقد حالت خوب میشه خاله ...

عه نمیدونستم برا تنبلی خوبه ،نه عزیزم حالا بچه نمیخوام

2738